Golemo
Rozmaitości
Poniedziałek, 1 grudnia 2014 20:49

Następna stacja: Nowy Rok

Większość z nas spędza Nowy Rok w gronie przyjaciół. Często bawimy się w kameralnym gronie w domu, za miastem, w górach lub nad morzem. Założę się, że „mniejszość„ z was a może i nikt jeszcze nie witał Nowego Roku w niebanalny sposób, bo w pociągu.
Polecam, bo sama kiedyś spędzałam. Niezapomniane przeżycie ! W tym roku sylwestrowy pociąg wyruszy z Krakowa do Zakopanego. Już po raz dziewiąty do sylwestrowej zabawy na szynach zapraszają: Stowarzyszenie Miłośników Kolei i Przewozy Regionalne. Jak na Sylwestra przystało, w specjalnym pociągu będzie można także zatańczyć.

Podczas sylwestrowej wycieczki będą serwowane liczne przekąski, dwa gorące posiłki, a także ciepłe i zimne napoje. Nie zabraknie również lampki szampana, którą pasażerowie specjalnego pociągu wzniosą toast za pomyślny nowy rok
W ubiegłych latach dojechał m.in. do Czeskiego Cieszyna, Jeleśni, Włoszczowy, Soli i Wisły. Do położonego u stóp Tatr Zakopanego sylwestrowy pociąg dotrze po raz trzeci. Z krakowskiego Dworca Głównego pociąg wyruszy w godz. 19:30-20:00, a do Zakopanego dojedzie około godz. 23:00. Do Krakowa imprezowy skład powróci 1 stycznia około godz. 5:00. Nowy Rok można przywitać zarówno w pociągu, jak w mieście, np. na Krupówkach.

Dodatkowe informacje – Stowarzyszenie Miłośników Kolei w Krakowie
strona: www.smk.rail.pl.

Anna Mączka
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl