Rozmaitości
Czwartek, 17 lutego 2022 17:01

NA CO WYDAĆ MILION ZŁOTYCH? (art. sponsorowany)

Każda firma ma swoje plany inwestycyjne. Szefowie i właściciele zastanawiają się nad tym, w jaki sposób rozwijać przedsiębiorstwa, którymi zarządzają. Kryzys związany z koronawirusem przekreślił wiele takich planów i zniszczył marzenia o rozwoju wielu przedsiębiorców.
Najmocniej odczuła to branża turystyczna. Pozbawione turystów pensjonaty, hotele czy restauracje musiały zapomnieć o projektach rozwojowych i walczyć o byt. Dotknęło to wielu firm w naszym regionie i stworzyło bardzo niebezpieczną z biznesowego punktu widzenia sytuację. Oto bowiem poszkodowane przez pandemię firmy nie tylko borykają się z bieżącymi problemami, ale również nie mogą się rozwijać. Na dynamicznym i wymagającym rynku grozi to ich upadkiem, mogą nie wytrzymać konkurencji. 

Większość spośród firm z branży nie miała dość oszczędności, żeby zdecydować się na rozwój w tym najtrudniejszym czasie. Jest to moment przełomowy dlatego, że na tym wielkim gospodarczym zakręcie na jakim znalazły się podhalańskie przedsiębiorstwa ich rozwój opłaca się wyjątkowo. Wbrew pozorom kryzys to czas, kiedy można osiągnąć przewagę konkurencyjną na rynku, z tym, że wymaga to nakładów inwestycyjnych.

Wiele spośród dotkniętych kryzysem firm porzuciło w ogóle plany rozwojowe. Te firmy walczą o przetrwanie, o utrzymanie pracowników, o spłatę zobowiązań. Wymagają natychmiastowej pomocy, aby pozostać na rynku.

Zarówno dla przedsiębiorstw planujących inwestycje, jak i tych, które potrzebują bieżącego wsparcia, mamy propozycję pomocy. W ramach Małopolskiej Tarczy Antykryzysowej pomożemy Twojej firmie uzyskać nieoprocentowaną pożyczkę o wysokości nawet miliona złotych. Zobacz poniższe zasady i sprawdź, czy również Twoja firma może skorzystać z tej pomocy.

Dla kogo jest pożyczka na 0%?
Zasady są dość proste a pożyczka przeznaczona jest dla tych, którzy najbardziej jej potrzebują i najbardziej zostali poturbowani przez pandemię. Firma musi być na rynku minimum 24 miesiące i zanotować spadek przychodów o 75% porównując zimę sprzed kryzysu do tej kryzysowej. Konkretnie chodzi o okres od grudnia 2019 do lutego 2020 w porównaniu do grudnia 2020 do lutego 2021.

Ile można pożyczyć?
Na cele obrotowe – bieżące opłaty w firmie, wynagrodzenia, zakup towarów i usług – można pożyczyć do 500 tysięcy złotych. Firmy, które chcą przeznaczyć środki z pożyczki na inwestycje mogą dysponować budżetem do 1 miliona złotych. Najważniejsza informacja jest taka, że pożyczka jest nieoprocentowana – oddajesz tyle, ile pożyczysz. Dodatkowo jej spłatę można rozłożyć nawet na 84 raty i zastosować 12 miesięczny okres karencji w spłacie rat. Takich warunków nie ma nigdzie na rynku!

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy pomogą przygotować dokumentację i przedstawią szczegółowe informacje na temat tej formy pomocy od nr telefonów 733700426 lub 884700426.

Już pomogliśmy innym przedsiębiorstwom podhalańskim, czas na Twój biznes.

Ilość środków ograniczona.
Jesteśmy do Waszej dyspozycji pod adresem kontakt@tomaszwitek.pl. Potrzebujemy zazwyczaj dwóch dni, żeby skompletować dokumentację.
Zajrzyj też na dotacjemalopolska.pl i sprawdź, jakie jeszcze są możliwości finansowania Twojej firmy lub zadzwoń.

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
WSB
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl