Rozmaitości
Poniedziałek, 19 marca 2018 21:20

Maturzysto! Przyjdź na targi edukacyjne

W środę, 21 marca w Nowym Sączu szykuje się nie lada gratka dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Wszystko za sprawą kolejnej edycji Sądeckich Targów Uczelni Wyższych.
Udział w targach potwierdziły już największe uczelnie z Krakowa (m.in. Politechnika Krakowska, Uniwersytet Rolniczy, Uniwersytet Pedagogiczny), a także z Katowic oraz Kielc. Tradycyjnie w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji nie zabraknie także przedstawicieli sądeckiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej oraz WSB-NLU. - Łącznie na targach zaprezentuje się ponad 30 wystawców - mówi Michał Słowik ze Stowarzyszenia Profesjonalnego Samorządu.

Obok możliwości zapoznania się z ofertą edukacyjną wielu prestiżowych uczelni, młodzież na targach będzie mogła skorzystać z porad doradców zawodowych. Na targach pojawią się również przedstawiciele Wojskowej Komendy Uzupełnień w Nowym Sączu, którzy przedstawią zainteresowanym alternatywną drogę kariery zawodowej w Narodowych Siłach Rezerwowych.

Sądeckie Targi Uczelni Wyższych odbędą się w środę 21 marca od g. 10 do 14 w hali MOSiR w Nowym Sączu. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Małopolskiego Jacek Krupa oraz Prezydent Miasta Nowego Sącza Ryszard Nowak. Dzień wcześniej w hali zaplanowano Giełdę Szkół Ponadgimnazjalnych.

źródło: mat. prasowy

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl