WSB
Rozmaitości
Piątek, 28 października 2011 11:19

Konkurs książkowy: "Przestań całować żaby"

Prezentujemy dziś Państwu książkę Madeleine Lowe "Przestań całować żaby", która ukazała się nakładem wydawnictwa Esprit. Jak zwykle dla pierwszych pięciu Czytelników, którzy poprawnie odpowiedzą na konkursowe pytanie, mamy nagrody książkowe.
Od wydawcy:

Jeśli chcesz znaleźć swojego księcia, przestań włóczyć się dookoła stawu!

Jak to możliwe, że tyle mądrych, atrakcyjnych dziewczyn umawia się z takimi beznadziejnymi facetami? Ile żab musisz pocałować, żeby w końcu odnaleźć księcia? A może trzeba się pogodzić z tym, że książęta występują tylko w bajkach, i pozwolić się poprowadzić do ołtarza komuś kto wydaje się "nie aż taki zły"?

Madeleine Lowe, autorka błyskotliwego poradnika "Przestań całować żaby", udowadnia, że szczęśliwe zakończenia naprawdę się zdarzają. Wystarczy tylko nieco zmienić strategię...
Na świecie są tysiące fantastycznych facetów do wzięcia, ale nam, dziewczynom, najwyraźniej udaje się ich przegapić. Bardzo dobrze za to wiemy, gdzie szukać Pana Pomyłki. Znajdujemy go za każdym razem - bez pudła. Kłamca. Maminsynek. Domowy Terrorysta. Pasożyt... Brzmi znajomo? Czas rozejrzeć się za Księciem z Bajki!

Niebanalny poradnik Madeleine Lowe w dowcipny sposób porusza kwestie dla wielu kobiet bardzo istotną. Dlaczego, szukając mężczyzny swoich marzeń, nieustannie decydują się związać z kimś będącym jego absolutnym przeciwieństwem? Autorka w bajkowej, zabawnej formie odkrywa sekrety psychologii związku, uczy rozpoznawać ukryte motywacje damskich i męskich wyborów oraz podpowiada, jak mądrze (i wcale nie wbrew uczuciom!) szukać drugiej połówki.

"Przestań całować żaby" to oryginalny, zabawny i odważnie napisany poradnik randkowania - prawdziwy zastrzyk pozytywnej energii, którego każda z nas potrzebuje.

KONKURS: pierwszych pięć osób, które prześlą na adres konkursy@malopolskaonline.pl imię i nazwisko tłumacza, który dokonał przekładu tej książki na język polski - mamy nagrody książkowe.
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
WSB
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl