WSB
Rozmaitości
Niedziela, 6 maja 2018 23:02

Koncert Leo Rojasa na Polanie Szymoszkowej w Zakopanem (zdjęcia)

Pierwszy w Polsce koncert Leo Rojasa, wirtuoza fletni i zwycięzcy niemieckiej wersji „Mam Talent!” odbył się wczoraj na Polanie Szymoszkowej w Zakopanem. Było to na wysokości ponad 1000 metrów n.p.m.
To był pierwszy, i jak na razie - jedyny występ tego artysty w naszym kraju.

Przed Leo Rojasem w roli suportu wystąpili: dziecięcy chór „Bez Batuty” z Michałowic i zespól Hajlandery, Występy prowadzone były przez znanego aktora Włodzimierza Matuszaka.

Artysta Leo Rojas pochodzi z Ekwadoru, sławę zdobył dzięki udziałowi w niemieckiej wersji programu, którą wygrał. Obecnie mieszkaw Niemczech, a fanów ma na całym świecie.

Choć jest wierny swoim indiańskim korzeniom, to wykonuje nie tylko etniczną. południowoamerykańską muzykę.
W jego repertuarze znajdują się również aranżacje znanych hitów, z „The Lonely Sheperd”, „El Condor Pasa” czy „The Last of the Mohicans”.

O tym, jaką popularnością cieszy się Leo Rojas, niech świadczą liczby wyświetleń jego klipów na YouTube. Każdy utwór był poprzedzony krótką rozmową z publicznością w języku polskim i angielskim. Polanę wypełnili miłośnicy tego typu muzyki, oraz jego fani i na pewno udało mu się „zdobyć ich serca” gdy zagrał i zaśpiewał piosenkę „Za górami, za lasami”.
Artysta czuł się bardzo dobrze w zakopiańsko- tatrzańskiej scenerii,a natura łaskawie mu sprzyjała bowiem pięknie zachodzące słońce i szczyty Tatr znakomicie i poetycko odzwierciedlały tę muzykę.

Po zakończeniu swego występu oddał się do dyspozycji swoich fanów cierpliwie pozował do zdjęć oraz rozdawał autografy.

Tomasz Cichocki
WSB
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
WSB
Najczęściej czytane
Reklama
WSB
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl