WSB
Rozmaitości
Wtorek, 31 stycznia 2017 09:34

Kolejny pełen dobrej muzyki i żartów weekend w Krynicy

Za nami drugi weekend trzeciego cyklu „Krynica Źródłem Kultury”. Na scenie w Pijalni Głównej pojawił się zespół Lady Pank oraz Kabaret Skeczów Męczących
Przed gwiazdą wieczoru wystąpił zespół Sayes, który już kolejny raz miał okazję zagrać przed Lady Pank. Zespół w październiku 2016 roku wydał swój debiutancki album pt. Marzyciel. Album promują single Wymyślę Cię oraz Oceany, które można usłyszeć w radio oraz w Internecie. Sayes został bardzo entuzjastycznie przyjęty przez krynicką publiczność.Po krótkiej przerwie na scenie pojawił się Janusz Panasewicz i Lady Pank - legenda polskiej sceny muzycznej. Wielopokoleniowa publiczność bawiła się doskonale, a wnętrza Pijalni Głównej wypełniły się po brzegi.Podczas koncertu mogliśmy usłyszeć zarówno klasyki takie jak „Mniej Niż Zero”, czy „Kryzysowa Narzeczona”, ale również utwory z albumu “Miłość i władza”, który ukazał się w 2016 roku.Dzień później, zgodnie z obietnicą Kabaretu Skeczów Męczących ze sceny popłynęły megawaty energii, a spektakl „Pod prądem” nastroił publiczność elektryzującymi tekstami i zabrał w kabaretową podróż po polskich absurdach.
Kolejny weekend w Krynicy zapowiada się równie emocjonująco! Wszystkich fanów Kazika Staszewskiego i niezrównanego zespołu Kult zapraszamy do Pijalni Głównej w najbliższy piątek, a zainteresowanych solidną porcją dobrego humoru zapraszamy w niedzielę na występ najsłynniejszego kabaretowego trio – Ani Mru Mru.


oprac. wo/ na podstawie materiałów prasowych organizatora, ESPECTO
WSB
Reklama
komentarze
Partnerzy malopolskaonline.pl