Festiwal Kiepury
Rozmaitości
Sobota, 7 stycznia 2012 20:42

Kobiety kobietom - Wilk&Żuk Rally Team i przyjaciele dla WOŚP

8 stycznia br. po raz XX. w całej Polsce zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, w tym roku pod hasłem „Gramy z pompą!" Podczas tego wydarzenia nie może zabraknąć kobiecego akcentu czyli zespołu rajdowego Wilk&Żuk Rally Team - Magdy Wilk i Joli Żuk, które zagrają podczas Warszawskiej MotoOrkiestry. Impreza odbędzie się na terenie autodromu Automobilklubu Polski, przy ul. Powstańców Śląskich (na Bemowie).
Specjalnie na tę okazję firma Storm Factory, www.wynajemrajdowek.pl, udostępnia wspaniałe auta: historycznego Golf’a GTi, BMW 318 IS, oraz Peugeot'a 106 Rallye! Za kierownicą różowej pantery o mocy 112KM, zasiądzie Magda Wilk, za sterami „Buni”, Mistrz klasy RWD – Marcin Opałka, natomiast za kierownicą rajdowego „Puga” swoich sił będzie miała możliowść spróbować osoba o wielkim sercu. Szczęśliwca, który wylicyuje przejażdżkę, będzie pilotował sam mistrz - Marcin Opałka. Marcin w sezonie 2011 startował wraz z żoną Małgosią Opałka, podczas WOŚP, jej miejsce jak i miejsce pilotki Magdy - Joli Żuk, zostanie przekazane na licytacje, które będą przeprowadzane bezpośrednio podczas wydarzenia, tak samo jak przejażdżka za kierownicą 106 Rallye. Ale to nie wszystko, oprócz przejazdów z kierowcami, kobiecy portal motoryzacyjny Motocaina.pl, oraz zwycięzcy konkursu fotograficznego na najlepsze zdjęcie załogi Wilk&Żuk Rally Team z Rajdu Barbórka, przekazali do licytacji wygrane nagrody: troley Seata i torbę Mazda Zoom-Zoom.

Magda Wilk (kierowca): Bardzo się cieszę, że zatrąbimy z pompą dla WOŚP. W tym roku cel jest szczególnie nam bliski, ponieważ same jesteśmy kobietami, a w przyszłości najprawdopodobniej zostaniemy matkami, dlatego tym bardziej chcemy włączyć się do akcji. Serdecznie dziękujemy wynajemrajdowek.pl, za udostępnienie auta, mam nadzieję, że różowa pantera, czyli Golf GTi zdobędzie serca i otworzy portfele, bo liczy się każda złotówka.

Jola Żuk (pilotka): Magda jest wspaniałym kierowcą, dla mnie jazda z nią to zawsze ogromna przyjemność, więc odstepuję fotel tym, którzy wesprą WOŚP. Przed naszym startem w Rajdzie Barbórka, motocaina.pl, ogłosiła konkurs na zdjęcie naszej skromnej załogi, jestem bardzo dumna z decyzji zwycięzców o przekazaniu nagród na MotoOrkiestrę, wielkie dzięki dla - Tomka Borko, oraz Adama Sowińskiego. Dodatkowo do tych nagród, dodajemy nasze koszulki – Wilk&Żuk Rally Team, z autografami. Dziękujemy serdecznie również zaprzyjaźnionym firmom za akompaniament: Storm Factory, Impervius, Print-Point24h.pl, Motocaina.pl. Zapraszam do wspólnej zabawy i gorąco zachęcam do licytacji, oprócz wymienionych atrakcji, będą też niespodzianki, a więc warto być z nami w niedzielę podczas Warszawskiej MotoOrkiestry.

opr. s/
TdP
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
Krynica
Reklama
TdP
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl