Rozmaitości
Wtorek, 1 października 2013 20:16

III Podhalańskie Targi Weselne

III Podhalańskie Targi Weselne odbędą się w weekend 26-27 października br. w Białym Dworku w Gronkowie koło Nowego Targu - największym dwupoziomowym lokalu imprezowym na Podhalu w godz od 10 do 18. Targom patronuje Małopolskaonline.pl.
To okazja, aby w jednym miejscu zapoznać się z propozycjami branży weselnej oraz imprez okolicznościowych takich jak komunia św., chrzciny oraz studniówki z całego Podhala i Małopolski oraz panującymi w niej najnowszymi trendami.

Swoje oferty przedstawią m.in. restauracje, firmy cateringowe, hotele, firmy dekoratorskie i poligraficzne, kwiaciarnie, właściciele limuzyn i autobusów oraz karet, zespoły muzyczne, DJ, biura podróży, banki, fotografowie, filmowcy, hurtownie alkoholi oraz wiele innych. Wystawcy zaproszą Państwa do degustacji wyrobów cukierniczych, gastronomicznych, jak również szerokiej gamy alkoholi.

III Podhalańskie Targi Weselne to także możliwość dla Młodych Par z Podhala do uzyskania rabatów, spotkania z przyszłymi podwykonawcami oraz sprawdzenia rzetelności firm. Przygotowano wiele atrakcji w postaci pokazów mody, pokazów barmańskich, prezentacji szkół tańca i występów zespołów.

Dla zwiedzających nagrody przygotowały również inne firmy, w tym Film-wesele.pl, który dla każdej Pary zamawiającej usługi filmowe lub fotograficzne dodaje plener w prezencie wraz z albumem lub kopią Blu- Ray extra.

W sobotni wieczór, wystąpi zwycięzca konkursu na najlepszy zespół muzyczny. Nagrodą dla zespołu będzie realizacja profesjonalnego teledysku oraz koncert przed parami młodymi oraz wystawcami. Wszyscy Zwiedzający będą mogli wziąć udział w tej imprezie za okazaniem biletu wstępu oraz bawić się przy muzyce live do północy. Warunkiem udziału we wszystkich konkursach jest "polubienie" Facebook.com/Weselne a w sobotniej zabawie również zagłosowanie na ulubiony zespół podczas targów.

Podhalańskie Targi Weselne są dobrym miejscem na spotkanie branżowe przedstawicieli firm obsługujących śluby i wesela oraz inne imprezy okolicznościowe takie jak komunie św., chrzciny lub studniówki na Podhalu i w Małopolsce, wymianę doświadczeń i wzajemne polecenia oraz rozmowy biznesowe. Na przebieg wesela mają wpływ również osoby z obsługi, których warto poznać i wybrać osobiście aby uniknąć niespodzianek, które mogą się zdarzyć przy doborze firm wyłącznie przez internet.

Wejściówki na targi są w cenie 10 zł., które z pewnością zostaną dobrze zainwestowane w poznanie właściwych firm na wesele oraz dobrą zabawę.

Organizatorem targów jest Agencja Bimage.pl

opr.s/
WSB
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Paczka
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl