Rozmaitości
Sobota, 25 marca 2017 10:42

Hyundai AUTONEO Fashion Show 2017 (zdjęcia)

W Hyundai AUTONEO Fashion Show odbyło się modowe wydarzenie sezonu na otwarcie nowego salonu Hyundai AUTONEO przy ul. Wielickiej 193.
Tylko na Hyundai AUTONEO Fashion Show zobaczyliśmy pokaz kolekcji laureatów Cracow Fashion Week 2017 oraz gorące nazwiska modelingu ze specjalnym występem wschodzącej gwiazdy muzyki pop – Any Andrzejewskiej.

Wieczór prowadził Jakub Wesołowski. Licznie zgromadzeni Goście mogli podziwiać piękne i odważne kreacje młodych, ale już znanych i cenionych projektantów.

Zeszłoroczny pokaz Autoremo Cracow Fashion Night, który Grupa Autoremo zorganizowała na otwarcie salonu Anndora Mazda Renault Dacia (Kraków, Al. 29 Listopada 149) zgromadził blisko 700 gości zainteresowanych nowymi trendami w modzie i motoryzacji.

Nowy salon i serwis Hyundai Autoneo zlokalizowany jest w Krakowie przy ul. Wielickiej 193. To jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w mieście. Cechuje się nowoczesną architekturą, komfortową powierzchnią (blisko 1 700 m.kw.) oraz szeregiem udogodnień zaprojektowanych specjalnie z myślą o wygodzie klientów. Integralną częścią salonu jest zaawansowana technologicznie strefa serwisowa. Nowy salon będzie nową siedzibą firmy Autoneo, która od blisko dwóch lat oferuje samochody tej marki w salonie przy ul. Wielickiej 87a.

Salon i serwis Hyundai Autoneo wchodzi w skład Grupy Autoremo – jednej z największych sieci autoryzowanych koncesjonerów marek samochodowych w Małopolsce. Grupę tworzą salony i serwisy Autoremo, Anndora oraz Autoneo oferujące samochody škoda, Volkswagen, Renault, Dacia, Mazda oraz Hyundai.

Salony Grupy zlokalizowane są w Krakowie oraz w innych miejscowościach w południowej części Polski.

Tomasz Cichocki
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl