Festiwal Kiepury
Rozmaitości
Środa, 21 stycznia 2015 20:08

Gorlickie Centrum Kultury - zaprasza

"Z Nowym Rokiem mamy przyjemność zaprezentować odmieniony wizerunek Gorlickiego Centrum Kultury. To początek zmian, które czekają nas w 2015 roku. Nowym akcentem jest pojawienie się na frontowej ścianie budynku GCK podświetlanego napisu, który ułatwi gościom z zewnątrz dotarcie do nas" - informują pracownicy promocji GCK.
Postanowiliśmy ponadto w dobie powszechnej cyfryzacji usprawnić naszą komunikację z Państwem poprzez stworzenie nowej strony internetowej, która dostępna będzie pod adresem www.gck.gorlice.pl.

Na nowej stronie znajdą Państwo niezbędne informacje na temat wydarzeń organizowanych i odbywających się w Gorlickim Centrum Kultury, Domu Polsko-Słowackim oraz w świetlicach osiedlowych GCK. Będziemy także zamieszczać fotorelacje z wydarzeń minionych oraz pisać o wydarzeniach kulturalnych w mieście, promować młode talenty, zachęcać do czynnego uczestnictwa w gorlickiej kulturze.

Dla ułatwienia przeglądania strony informacje zostały pogrupowane w następujące działy: WYDARZENIA, MUZYKA, PLASTYKA, TEATR, TANIEC, KLUBY SPORTOWE, BIBLIOTEKA. Dodatkowo wyszczególnione zostały kategorie: FESTIWALE, IMPREZY, KINO PLENEROWE, KONCERTY, KONKURSY, PROGRAMY WYDARZEŃ, RECITALE, SPEKTAKLE, SPOTKANIA, TURNIEJE, WARSZTATY, WYCIECZKI, WYSTAWY. Wszystko po to, aby każdy z Państwa mógł szybko odnaleźć informacje, którymi jest zainteresowany.

Chcemy iść z duchem czasu, wyjść naprzeciw Państwa zainteresowaniom, oczekiwaniom i potrzebom. Mamy nadzieję, że będą Państwo aktywnie uczestniczyć w życiu kulturalnym Gorlic, że będziemy się spotykać, poznawać, wspólnie rozwijać i wzrastać. Mamy nadzieję, że bywanie w Gorlickim Centrum Kultury, będzie okazją do poznawania innych kultur, zawierania nowych znajomości, będzie także dobrą formą spędzenia wolnego czasu dla szerokiego grona odbiorców kultury a korzystanie z oferty GCK stanie się ważnym elementem życia Gorliczan.

Odwiedzajcie Państwo naszą stronę i korzystajcie z oferty kulturalnej GCK. Każda osoba, która zechce otrzymywać drogą elektroniczną informacje o organizowanych przez nas wydarzeniach może skorzystać z formularza i zapisać się do naszego newslettera. Mogą też Państwo wysyłać do nas opinie i sugestie, które pozwolą nam podnosić jakość świadczonych usług, a także wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

Zespół promocji GCK
TdP
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
Krynica
Reklama
TdP
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl