Rozmaitości
Poniedziałek, 5 czerwca 2023 07:24

Dzień Dziecka w Rabkolandzie. Na pierwszym planie bohaterowie parku!

Takie wydarzenia pozostają w pamięci na długo! Huczna impreza z okazji Dnia Dziecka w Rabkolandzie był strzałem w dziesiątkę.
Serca małych Gości skradły wyjątkowe spotkania z bohaterami parku oraz muzyczne „show” w postaci koncertów niezwykłej artystki - Beti śpiewa dla dzieci.

Trudno wyobrazić sobie lepszy początek czerwca od świetnej rodzinnej rozrywki w miejscu tętniącym energią i atrakcjami. W sobotę wyjątkowe emocje zagwarantował swoim Gościom Rabkoland, który podobnie jak rok temu, zorganizował w sercu Rabki-Zdrój event poświęcony najmłodszym. Tym razem mowa o wydarzeniu pod nazwą „Dzień Dziecka z naszymi bohaterami”.

- Sobota przyniosła mnóstwo wspaniałych Gości, którzy pokazali, jak wygląda dobra zabawa. Widać było olbrzymie zainteresowanie nie tylko korzystaniem z atrakcji, ale także spotkaniami z naszą wesołą ferajną – tłumaczy Kamil Lech, rzecznik prasowy Rabkolandu. Bohaterowie parku już od samego rana witali odwiedzających w bramie głównej. W samo południe i o godz. 14 przyszła kolej na wyjątkowy koncert z Beti! To była muzyczna uczta dla uszu, oczu i serca.

Przez cały weekend pierwsze skrzypce grali bohaterowie parku. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się zabawy z Owieczkami Irenkami, podczas których mali Goście mogli własnoręcznie stworzyć owieczkę i pobawić się w kąciku tanecznym. Emocji było jednak znacznie więcej. Klaun Mareczek uczył dzieci jak zostać malarzem, Krokodyl Oskar zachęcał do sportowych aktywności, a Pan Trzmiel pokazywał jak zasadzić fasolkę.

Międzyczasie odbyły się również dwa konkursy wiedzy o Rabkolandzie, w trakcie których uczestnicy mogli wygrać drobne upominki. Zwieńczeniem pełnego emocji dnia było wspólne spotkanie na Orkiestronie, gdzie do przybyłych Gości uśmiechali się wszyscy bohaterowie parku.


źródło: mat. prasowe

Extra Trapez
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Intermed
Najczęściej czytane
Reklama
Sadecka
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl