Rozmaitości
Poniedziałek, 6 czerwca 2016 12:34

Dzieci bawiły się w zakopiańskim Aqua Parku

Były pokazy motorów i samochodów policyjnych. Nie zabrakło oczywiście też wozów straży pożarnej i oraz funkcjonariuszy straży Tatrzańskiego Parku Narodowego. Ale najwięcej emocji i dobrej zabawy było w wodzie. Zakopiański Aqua Park ponownie w tym roku uczcił z wielkim rozmachem Dzień Dziecka.
- Już od godziny 10 w Aqua Parku Zakopane zaczęli pojawiać się licznie najmłodsi. Teraz po południu możemy mówić, że frekwencja naprawdę dopisała, a dzieci licznie korzystają z atrakcji, jakie dla nich przygotowaliśmy – mówi Piotr Włosiński prezes spółki Polskie Tatry.

Tych atrakcji było co niemiara. Były liczne gry, konkursy i animacje dla całych rodzin. Zaprezentował się też Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego ze stanowiskami trenażerskimi.

O nagrody dla dzieci i dorosłych zatroszczyli się organizatorzy wydarzenia wraz ze wspierającymi ich partnerami. Lokalni przedsiębiorcy chętnie przygotowali słodkie upominki oraz wejściówki dla dzieci do parków rozrywki, nie zabrakło prezentów w postaci: zabawek, książek, słodyczy, czy biletów i voucherów.

W hali basenowej można było zobaczyć, jak tworzy się wodne tatuaże, modeluje balony. W holu zaś odbył się pokaz robotów uczniów hotelarza.

js/ zdj. J. Słowik i organizatorzy
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
WSB
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl