Kopalnia
Rozmaitości
Niedziela, 15 maja 2011 16:59

Dwór Zieleniewskich: Małopolska Janowi Pawłowi II

W ramach konkursu ogłoszonego przez Województwo Małopolskie "Małopolska Janowi Pawłowi II" powstał projekt kulturalny przygotowany przez Dwór Zieleniewskich, upamiętniający osobę Jana Pawła II i miejsca z nim związane, a znajdujące się w powiecie chrzanowskim pt. "Pamięć i tożsamość".
W czerwcu zaplanowano m. in.
3 czerwca 2011 godz. 18:00
- "Jan Paweł II w filatelistyce" wystawa ze zbiorów M. Kazieczki
- koncert poświęcony Papieżowi pt. "Tobie śpiewam, Tobie gram" w wykonaniu poety i pieśniarza chrzanowskiego Janusza Saługi oraz scholi działających przy parafiach powiatu chrzanowskiego.

26 czerwca 2011 godz. 18:00
Finał projektu "Pamięć i tożsamość"
- wystawa pokonkursowa
- wręczenie nagród uczestnikom konkursów fotograficznego: "Śladami Karola Wojtyły po Ziemi Chrzanowskiej" i plastycznego "Jan Paweł II w oczach dziecka"
- koncert w wykonaniu A. Sikorowskiego i G. Turnaua

W ramach projektu odbędą się też dwa konkursy. Do 31 maja można składać prace w konkursach: plastycznym dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym pt. "Jan Paweł II w oczach dziecka" oraz konkursie na projekt widokówki z miejsca związanego z obecnością Karola Wojtyły i jego pobytem na Ziemi Chrzanowskiej pt. "Śladami Karola Wojtyły po Ziemi Chrzanowskiej" skierowanym do wszystkich zainteresowanych fotografią i grafiką komputerową

Regulamin konkursów znajduje się na stronie www.dwor.trzebinia.pl.

s/
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
cross
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl