WSB
Rozmaitości
Sobota, 4 września 2021 09:24

Charytatywny maraton zumby

Już w najbliższą niedzielę, 5 września, na dachu Galerii Bronowice odbędzie się niecodzienne wydarzenie – charytatywny maraton zumby „Rubiton”. Cały dochód z akcji „Tańczymy, by pomóc” zostanie przeznaczony na wsparcie dzieci z oddziałów onkologicznych. Organizatorem akcji jest stowarzyszenie Muszkieterowie Szpiku.
Lubisz tańczyć? W niedzielę będziesz miał niepowtarzalną okazję, aby swoją pasję połączyć z pomaganiem i wesprzeć podopiecznych stowarzyszenia Muszkieterowie Szpiku! A wszystko to w niecodziennych okolicznościach, bo na dachu Galerii Bronowice. W trakcie tanecznych zajęć uczestnicy będą mieli możliwość wrzucenia datków do oznakowanych puszek i tym samym dorzucenia swojej cegiełki na rzecz małych OnkoWojowników.

Charytatywny maraton zumby odbędzie się pod okiem 17 profesjonalnych instruktorów tańca. Obecność na wydarzeniu potwierdziła także Maria Sajdak, srebrna medalistka igrzysk olimpijskich w Tokio. Tego dnia wioślarka osobiście odwiedzi także pacjentów onkologicznych w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym.

Charytatywny maraton zumby „Rubiton” rozpocznie się o godz. 15.00. Organizatorzy zachęcają uczestników do zabrania stroju sportowego, wody, ręcznika i maty do ćwiczeń. Ponadto w godz. 15.00-19.00 odbędzie się tu również Rejestracja Dawców Szpiku.

mat. prasowe
WSB
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
WSB
Najczęściej czytane
Reklama
Chlebek
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl