Rozmaitości
Wtorek, 11 czerwca 2013 23:34

Atmosfera rodem z Hollywood – II LO w Nowym Targu na Gali Finałowej Ogólnopolskiego Konkursu Filmowego w Kleszczowie (zdjęcia i film)

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie odbyła się uroczysta gala finałowa Ogólnopolskiego Konkursu Filmowego “Od ignoranta do eleganta” – projektu promującego zasady savoir-vivre’u. Wzięli w nim udział uczniowie szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych z całego kraju m. in. Krakowa i Nowego Targu.
Cała uroczystość była stylizowana na galę rozdania Oscarów. Podniosłość podkreślały piękne stroje, błyski fleszy, lokalne media oraz lśniąca, złota statuetka czekająca na zwycięzcę. Atmosferze oczekiwania i niepewności, towarzyszyły występy artystyczne.

Drużyna z nowotarskiego Liceum, w składzie: Michał Balicki, Mateusz Ciężczak, Krzysztof Kubowicz, Mateusz Pysz oraz Kamil Sąder odniosła sukces. Decyzją jury, film nakręcony przez II LO w Nowym Targu zdobył wyróżnienie. II LO otrzymało również największy laur - nagrodę publiczności. - Spośród wszystkich zgłoszonych filmów, to nasz okazał się być zdecydowanym numerem jeden publiczności. Bardzo się cieszymy, gdyż dla nas to najważniejsza nagroda - podkreśla drużyna. Doceniona również została wyróżniająca się gra aktorska Michała Balickiego, który otrzymał nagrodę indywidualną.

Pełni satysfakcji, z nagrodami rzeczowymi, słodkimi upominkami, dyplomami oraz niezapomnianymi wrażeniami reprezentacja drużyny pod opieką Judyty Jurzec powróciła do domu, już snując plany powrotu do Kleszczowa i wielką Galę która odbędzie się za rok.

źródło: szkoła, opr.s / zdj. Sławomir Jurzec, Mateusz Ciężczak.

O oto wyróżniony film:
TdP
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
Krynica
Reklama
TdP
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl