Festiwal Kiepury
Rozmaitości
Czwartek, 12 kwietnia 2012 17:28

91. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

W dniach 14 i 15 kwietnia br. odbędzie się już 91. edycja Giełdy Domów i Mieszkań w Krakowie. Organizowana jest w hali PTG „Sokół” przy ul. Piłsudskiego 27 przez Stowarzyszenie Domów i Mieszkań.
Swoją obecność zapowiedziało 62 wystawców. Wszyscy zainteresowani kupnem mieszkania będą mieć okazję do spotkania z deweloperami, przedstawicielami biur pośrednictwa, banków i instytucji finansowych działających na rynku nieruchomości. Giełda Domów i Mieszkań to okazja do poznania najnowszych inwestycji, a także prowadzenia negocjacji.

Krakowscy deweloperzy zaproponują nowy sposób finansowania nieruchomości w ofercie „zamień stare na nowe”. Głównym założeniem programu jest zapewnienie klientom profesjonalnej pomocy przy korzystnej sprzedaży zajmowanej nieruchomości oraz uzyskaniu wkładu własnego i kredytu na nowe mieszkanie. W wyborze najlepszej giełdowej oferty pomogą odwiedzającym specjaliści.

Każdy uczestnik giełdy przy wejściu otrzyma bezpłatny Katalog Giełdowy z podstawowymi informacjami o targach, szczegółowym planem stoisk oraz listą wystawców wraz z ich pełnymi danymi teleadresowymi.

Krakowska Giełda Domów i Mieszkań odbędzie się w dniach:
14 kwietnia - od godz. 10 do 17
15 kwietnia - od godz. 10 do 16

Wstęp wolny.

ab/
TdP
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
Krynica
Reklama
TdP
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl