Golemo
Rozmaitości
Czwartek, 6 października 2016 00:34

„Fashion Notes” in Moss (zdjęcia)

W Centrum Urody Moss odbył się wyjątkowy wernisaż Fashion Notes, prezentujący prace autorstwa zwyciężczyni ubiegłorocznej edycji Art & Fashion Forum - Eleny Ciupriny.
Świat mody i sztuki spotkały się ze sobą za sprawą jednego z gorących nazwisk tego sezonu w branży fashion. Elena Ciuprina jest ilustratorką mody i projektantką - Absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie oraz Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru. Jej autorskie ilustracje kolekcji MISBHV znalazły się w tym miesiącu na stronie ELLE USA. Zaprojektowała również okładkę wakacyjnego wydania magazynu Lounge oraz jako event artist stworzyła reportaż z tegorocznych targów mody HUSH Warsaw.

“Fashion Notes” to zbiór ilustracji modowych poświęcony tygodniom mody autorstwa Eleny Ciupriny. Fashion Week jest dla ilustratora mody największym źródłem inspiracji - nowe kolekcje i nowatorskie koncepcje projektantów, chaos i magia backstage'u, piękno tkanin, form, kolorów i eterycznych modelek, a także niezwykle barwny street style tworzą wyjątkową i niepowtarzalną aurę. Te wszystkie momenty, które wzbudzają zachwyt, interpretowane są przez artystkę w akwareli i markerach na papierze. W ilustracji fascynuje mnie to, że nie ma ona granic. Mam totalną wolność w interpretacji kolekcji, trendów, pięknych ludzi. I uważam, że ilustracja potrafi pokazać więcej niż zdjęcie - podkreśla Elena.
Wernisaż prac autorki połączony był z pokazem stosowanej przez nią techniki szybkiego rysunku, która doskonale odzwierciedla nastroje panujące w świecie mody. Specjalnie dla Państwa Elena zaprezentowała, jak powstają jej grafiki. Podczas wernisażu do wygrania był udział w warsztatach rysunku modowego, które prowadziła artystka, profesjonalne zabiegi w Centrum Urody Moss oraz wiele innych niespodzianek.

opr. tc/

źródło: mat. prasowy

TdP
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
Krynica
Reklama
TdP
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl