WSB
Rozmaitości
Środa, 26 stycznia 2022 11:37

„Detektyw Pozytywka” w Teatrze Groteska

Już wkrótce w Teatrze Groteska premiera spektaklu „Detektyw Pozytywka” w reżyserii Katarzyny Deszcz. Aby czas oczekiwania minął szybciej i bardziej twórczo teatr zaprasza do udziału w konkursie.
Oto treść komunikatu jaki otrzymaliśmy:

Drodzy Widzowie!
Lubicie zagadki? My bardzo! Co więcej, znamy kogoś, kto jest naprawdę dobry w ich rozwiązywaniu. To Detektyw Pozytywka właściciel agencji detektywistycznej „Różowe okulary”!

Pokaż nam jak Twoim zdaniem wygląda Detektyw Pozytywka - czy ma bujną czuprynę, zabawnie zakrzywiony nos, a może nosi kolorowe skarpetki nie do pary. Czekamy na portrety stworzone przez was! Narysuj, namaluj, wyklej lub wytnij i zrób kolaż. Dajcie się ponieść wyobraźni! Ogranicza Was tylko jedynie przestrzeń kartki.

Zachęcamy do poznania świata Detektywa Pozytywki oraz do ruszenia jego śladami w poszukiwaniu rozwiązań najbardziej zawiłych i skomplikowanych zagadek „kryminalnych”.

A jeśli jesteście ciekawi jak naszym zdaniem wygląda Detektyw Pozytywka, niebawem będziecie mogli to sprawdzić sami. Premiera spektaklu już 5 lutego w Teatrze Groteska.

KONKURS „Portret Detektywa Pozytywki”
Zgłoszenia prac konkursowych oraz informację o akceptacji regulaminu przyjmujemy od 25 stycznia do 8 lutego. Czekamy na Wasze kolaże, wycinanki i wydzieranki, obrazy malowane farbami, kredkami i flamastrami.
Malujcie palcami, używajcie kleju, wstążek i tektury. Dajcie się ponieść wyobraźni i stwórzcie własny portret Detektywa Pozytywki.

Nagrodami w konkursie są książki „Detektyw Pozytywka” oraz gry planszowe „Detektyw Pozytywka na tropie” wydane przez wydawnictwo Nasza Księgarnia.


Zgłoszenia wraz z akceptacją regulaminu wysyłać należy na adres: pr@groteska.pl

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie
www.groteska.ploprac. wo

źródło: Teatr Groteska

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
WSB
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl