Rozmaitości
Czwartek, 4 maja 2017 11:33

10. Netia Off Camera: laureaci konkursu #63pl i nagrody specjalnej Onetu

10 Netia Off Camera już na półmetku wczoraj wieczorem w Kinie Centrum dawne Kino Kijów rozdano nagrody.
Uczestnicy mieli za zadanie przygotować 63-sekundowy materiał wideo. Poniżej można znaleźć listę laureatów oraz wyróżnionych. Filmy zgłoszone do konkursu, który trwał od 3 do 23 kwietnia 2017 roku oceniało jury w składzie: Jan Ołdakowski – dyrektor Muzeum Powstania Warszawskiego, Anna Trzebiatowska – Festiwal Nettia Off Camera, Jan Komasa - reżyser, Bartosz Węglarczyk – Onet S.A. To właśnie Bartosz Węglarczyk wręczał również specjalną nagrodę Onetu w kategorii "Moment z historii Polski, z którego jestem dumny".

I Miejsce zajął Alex Chapay za "Jak". To również do niego powędrowała nagroda specjalna Onetu, którą wręczył Bartosz Węglarczyk. Na II miejscu uplasował się Krzysztof Sroka za "Jaki jest Twój wkład?". III zajął Szymon Jurenko - twórcy wideo zatytułowanego "W cieniu gwiazd". Laureaci konkursu otrzymali nagrody pieniężne w wysokości odpowiednio 5 tys. zł, 3 tys. zł oraz 1500 zł.

A poza tym jury postanowiło przyznać jeszcze pięć wyróżnień. Powędrowały one do Jana Jelita za "Pokój", Emila Markiewicza za "Pamięć", Magdaleny Stwertetschki za "Film konkursowy" oraz do twórców filmików "Świadomy patriotyzm i "Róża wolności".

Przyznano także nagrody w ramach Konkursu Scenariuszowego SCRIPT PRO: Nagroda specjalna Canal + trafiła w ręce: Arka Biedrzyckiego i Bartłomieja Konarskiego,za scenariusz" We własnej osobie" drugą Nagrodę PISF otrzymał Jakub Stożek za scenariusz "Próba matki"i Trzecią nagrodę PISF otrzymały: Kinga Dębska i Mika Dunin za scenariusz "Zabawa, zabawa".

Tomasz Cichocki
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
WSB
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl