Allestetis
Co, gdzie, kiedy
Piątek, 22 września 2023 17:00

"Przygoda z ogrodnikiem" - spektakl komediowy

22 września 2023 roku o godzinie 17:00 i 20:15 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się spektakl komediowy, w wykonaniu (zamiennie) Anny Muchy, Katarzyny Cichopek / Magdaleny Smalary, Anny Korcz / Jakuba Wonsa, Michała Sitarskiego, Bogdana Kalusa, Mariusza Zaniewskiego / Jakuba Wonsa, w reżyserii Mirosława Połatyńskiego / Jakuba Wonsa (2020), pt. "Przygoda z ogrodnikiem".
Uwielbiana przez widzów komedia w zupełnie nowej odsłonie.

"Przygoda z ogrodnikiem" to komedia kryminalna z trupem w szafie. Prawdziwa jazda bez trzymanki! Nie obejdzie się bez zdrady, kryminalnego śledztwa i mnóstwa śmiechu! Takie doznania tylko z Anną Muchą i Michałem Sitarskim w rolach głównych!

To spektakl o małżeństwie Dzikich. Oboje marzyli o karierze aktorskiej, jednak nie poszło im ona najlepiej. Znacznie więcej sukcesów niż na scenie osiągają w biznesie – radząc innym, jak żyć! I chociaż jako specjaliści od samorozwoju świetnie się sprawdzają, to prywatnie dogadują się coraz gorzej.

Jak eksperci od dobrych rad poradzą sobie z kryzysem we własnym związku? Jak długim cieniem na ich relacji położy się tytułowa przygoda z ogrodnikiem? Kim jest Andrew i co zrobić z trupem w szafie?

Wszystkiego dowiecie się podczas spektaklu! Spektakl od 18. roku życia.

bilety: 140 zł, 110 zł, 70 zł
Extra Trapez
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Intermed
Najczęściej czytane
Reklama
Sadecka
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl