Allmedica
Co, gdzie, kiedy
Niedziela, 31 grudnia 2017 22:00

Sylwester w Krakowie

W Krakowie przywitanie Nowego Roku zaplanowano na czterech scenach zlokalizowanych w różnych miejscach miasta.
Naprzeciw Wieży Ratuszowej stanie scena, na której w sylwestrowy wieczór wystąpi Kasia Moś, Bovska, oraz Natalia Nykiel.
Na zakończenie zagra krakowska didżejka Olivia,

W namiocie na Rynku Podgórskim o szczęśliwe przywitanie Nowego Roku zadba Wojciech Pijanowski, zapewni on także uśmiech fortuny mieszkańcom Krakowa na cały 2018 rok. Wcześniej raper L.U.C wraz z Krystyną Prońko pokażą jak muzyka łączy pokolenia. Jeszcze wcześniej zagra Boba Jazz Band: jeden z najlepszych polskich zespołów wykonujących swingujący jazz, który z całą pewnością rozgrzeje publiczność w ten sylwestrowy wieczór.

Kolejna lokalizacja to nowohucka aleja Róż, gdzie o rozruszanie publiczności zadbają Waldemar Domański, dyrektor Biblioteki Polskiej Piosenk oraz Michał Wasilewski, znany jako dj Vasil. Będzie tanecznie - stoczą oni „didżejską bitwę na utwory”, prezentując muzykę różnych pokoleń. Wystąpią też Companions, a aktorzy Teatru Ludowego w Krakowie przemianują nowohucką aleję Róż w Aleję Hitów.

W TAURON Arena Kraków zagra zasłużony krakowski raper Szpak wraz z Chory Band. Następnie na scenie pojawi się ceniona formacja Rasmentalism. Po nich zgromadzona w TAURON Arenie Kraków publiczność usłyszy duet Łona i Webber. Zabawę sylwestrową rozkręci też z pewnością Ten Typ Mes, który zagra jako ostatni tej nocy.

Wstęp na wszystkie wydarzenia „Sylwestra w Krakowie” jest darmowy, jednak do TAURON Areny Kraków obowiązują bezpłatne wejściówki dystrybuowane w serwisie Evenea.pl.Więcej informacji na www.krakow.pl
Wici
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Intermed
Najczęściej czytane
Reklama
Bike
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl