WSB
Co, gdzie, kiedy
Sobota, 11 czerwca 2022 12:30

Strażak Sam na żywo – Cyrkowa Przygoda – spektakl muzyczny

11 czerwca 2022 roku o godzinie 10:00 i 12:30 w Oświęcimskim Centrum Kultury zostanie zaprezentowany muzyczny spektakl dla całej rodziny z udziałem bohaterów kultowej bajki „Strażak Sam", pt. „Strażak Sam na żywo – Cyrkowa Przygoda".
„Strażak Sam na żywo – Cyrkowa Przygoda" to wspaniały muzyczny spektakl z udziałem bohaterów kultowej bajki „Strażak Sam". Jest polską wersją międzynarodowego przeboju teatralnego, który podbił serca małych widzów w całej Europie!

To bogata scenografia i oprawa muzyczna, pełnowymiarowe postacie i przede wszystkim wspaniała okazja dla całej rodziny na wspólne wyjście do teatru. Spektakl to nie tylko rozrywka, ale również edukacja w zakresie zagrożeń pożarowych i procedur bezpieczeństwa.

Strażak Sam zaprasza na Dzień Otwarty Straży Pożarnej, podczas którego dowiemy się jak wygląda jego praca, jak ugasić pożar i zostać małym bohaterem. Tymczasem do miasteczka Pontypandy przyjeżdża cyrk!

Tak zaczyna się wielka przygoda, którą można zobaczyć tylko w teatrze. Na scenie wystąpią najważniejsze postacie z bajki, w pełnowymiarowych kostiumach – Strażak Sam, Komendant Steel, Penny, Elvis oraz niesforny Norman. Będzie też Jupiter, najsłynniejszy wóz strażacki. W Pontypandy czekają niezwykle przygody, podczas których poznacie nowych przyjaciół i usłyszycie premierowe piosenki!

Cyrkowa Przygoda to wyjątkowa okazja na spotkanie przez dzieci bajkowych bohaterów i wspólne z nimi przeżywanie niezwykłych przygód. Barwny, dynamiczny przebieg widowiska, dialogi i piosenki, wielobarwne kostiumy, wspaniała scenografia – te wszystkie elementy zapewniają intensywne przeżycia i angażują dzieci do aktywnego udziału w spektaklu. Widzowie bawią się i jednocześnie uczą jak niebezpiecznym żywiołem jest ogień, jak się przed nim bronić i jak mu zapobiegać. Dowiadują się, czym jest odpowiedzialność, zaufanie, przyjaźń i współpraca oraz na czym polega praca strażaka i jak często naraża on swoje życia dla ratowania innych.

Uwagi organizacyjne!
– spektakl trwa 65 minut bez przerwy,
– dzieci do lat 2 mają wstęp bezpłatny, zajmują miejsca na kolanach opiekuna – opiekun musi posiadać swój bilet i dokument potwierdzający datę urodzenia dziecka,
– każde dziecko, które ukończyło 2 rok życia musi mieć swój bilet,
– nie ma możliwości pozostawienia dziecka na sali bez opieki pełnoletniego opiekuna,
– wszystkie dzieci do 12 roku życia muszą przebywać pod opieką pełnoletniego opiekuna, który musi mieć własny bilet,
– dzieci powyżej 12 roku życia, samodzielnie uczestniczące w wydarzeniu, muszą mieć pisemne upoważnienie od rodziców,
– dzieci niepełnosprawne, poruszające się na wózkach inwalidzkich, mają wstęp bezpłatny – opiekunowie zobowiązani są do zakupu biletu, przysługuje wejściówka w cenie najtańszego biletu. Osoby takie muszą wcześniej zarezerwować miejsce, korzystając z linku: https://help.ticketmaster.pl/hc/pl/requests/new?ticket_form_id=360000839634

Po spektaklu, w holu obiektu, odbywa się spotkanie z jedną z postaci ze spektaklu, w trakcie którego można robić zdjęcia.
Bilety kosztują: 85 zł, 75 zł, 65 zł, 55 zł.
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Parada Smoków
Najczęściej czytane
Reklama
WSB
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl