Sądecka
Co, gdzie, kiedy
Czwartek, 14 lipca 2022 20:00

Ralph Kaminski i Mrozu zagrają w Zakopanem

W kolejnej odsłonie cyklu „Nosalowy Muzycznie – letnie granie” w Zakopanem wystąpią Ralph Kaminski i Mrozu
Już po raz czwarty zapraszamy do Nosalowy Dwór Resort & Spa na cykl koncertów „Nosalowy Muzycznie”. W tym roku na letniej scenie w Centrum Kongresowym Gerlach zagrają:

14 lipca – Ralph Kaminski wokalista, autor tekstów, kompozytor, producent muzyczny oraz reżyser teledysków. Tworzy muzykę określaną jako pop alternatywny. W tym roku otrzymał prestiżowy Paszport „Polityki”, będący symbolicznym stemplem jakości twórczości artysty.
Ralph wydał trzy albumy: „Morze” (2016), „Młodość” (2019) oraz “KORA” (2021), które zostały ciepło przyjęte przez słuchaczy, krytyków, a także przez branżę muzyczną – „Młodość” była nominowana do nagrody Fryderyk 2020 w kategorii Album Roku Alternatywa, a Ralpha nominowano jako producenta muzycznego. Album „KORA” został nagrodzony Fryderykiem 2022 w kategorii Piosenka Poetycka i Literacka, zaś Ralph otrzymał statuetkę w kategorii Artysta Roku.

28 lipca Mrozu - producent muzyczny, kompozytor, który łączy blues, soul i rock’and’roll. Zdobywca wielu muzycznych nagród, szturmem podbił listy przebojów, a hity takie jak „Nic do stracenia” czy „Jak nie my to kto”, zna cała Polska. Mrozu w swojej dyskografii udowadnia, że wie, jak przyciągnąć do siebie słuchaczy. W jego utworach dostajemy dawkę energii, która nie pozwala usiedzieć w miejscu. Artystę wyróżniają jakościowe bity i melodie, które bardzo łatwo wpadają w ucho i zostają ze słuchaczami na długie miesiące.
Koncerty Mroza, to niezwykłe muzyczne widowisko i energetyczna dawka szaleństwa, zarówno na scenie, jak i pod nią. Artysta i jego zespół wyróżniają się znakomitą dbałością o każdy muzyczny i wizualny szczegół, która potrafi wzbudzić podziw wśród zgromadzonej na koncercie publiczności.

Koncerty rozpoczynają się o godz. 20:00 (wejście na salę od 19:30) w Centrum Kongresowym „Gerlach” w Nosalowy Dwór Resort & Spa Zakopane.

Szczegółowe informacje o koncerty i sprzedaży biletów pod adresem: bilety@nosalowy.pl
Extra Trapez
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Intermed
Najczęściej czytane
Reklama
Sadecka
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl