Co, gdzie, kiedy
Czwartek, 6 października 2022 18:00

Premiera filmu "For Heroes"

Kino SOKÓŁ w Nowym Sączu zaprasza w czwartek 6 października o godzinie 18:00 na uroczystą premierę filmu FOR HEROES zrealizowanego w ramach programu FILMOTEKA MAŁOPOLSKA finansowanego ze środków Województwa Małopolskiego.
Po projekcji odbędzie się spotkanie, w którym wezmą udział Paulina Ibek - reżyserka oraz bohaterowie filmu. Spotkanie poprowadzi filmoznawca – Filip Nowak.

FOR HEROES
Polska 2021, 45', dokumentalny, reż. Paulina Ibek
Każdy ma swoją historię. Każdy z nich zaliczył upadek. Znają smak porażki. Ale to, co ich napędza to apetyt na zwycięstwo i wiara w samych siebie. Tacy są For Heroes. Drużyna koszykarzy, którzy poruszają się na wózkach. Członkowie zespołu konfrontacji z niepełnosprawnością doświadczali na różnych etapach życia. Jedni dorastali z dysfunkcją, inni musieli się z nią zmierzyć już jako osoby dorosłe. Paulina Ibek pokazuje ich życie na boisku, ale również domową codzienność, dowodząc, że walka ze słabościami filmowych bohaterów toczy się nieprzerwanie. Film niesie ze sobą niezwykłą dawkę optymizmu, pokazuje jak wiara we własne możliwości pozwala pokonywać największe słabości i jest przy tym znakomicie zrealizowanym filmem sportowym.

Miejscówki w cenie 2 zł dostępne online na stronie mcksokol.pl, kino-sokol.pl oraz w kasie MCK SOKÓŁ (ul. Długosza 3, Nowy Sącz, te. 18 44 82 600, pn.-pt. 8:00-20:00, sob.-nd. 13:00-20:00)
WSB
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
WSB
Najczęściej czytane
Reklama
WSB
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl