Golemo
Co, gdzie, kiedy
Niedziela, 7 kwietnia 2019 15:00

Naturalnie Rodzinnie 2019

Cykl bezpłatnych spotkań, warsztatów i innych wydarzeń promujących ideę rodzicielstwa bliskości. Zapraszamy w dniach 1-5 kwietnia 2019 r. do ARTzony (os. Górali 4).

Spotkania przeznaczone są dla rodziców i opiekunów dzieci oraz rodziców spodziewających się dziecka. Na każdego, niezależnie od wieku, czeka mnóstwo atrakcji.
Finałem Tygodnia Naturalnie Rodzinnie będzie najbardziej „zamotany” festiwal w Krakowie - UTkano FEST 2019.

Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy:
Naturalnie Rodzinnie: Katarzyna Szczęśniak, k.szczesniak@okn.edu.pl
UTkano FEST 2018: Paulina Maciaszek, p.maciaszek@okn.edu.pl

HARMONOGRAM

Środa 03.04.2019 r.

13.00-15.00 // Spokojny Rodzic, czyli Self Reg w Praktyce, prowadzenie: Katarzyna Małysz

Spotkanie oparte na głębokim zrozumieniu trudnych emocji związanych z rodzicielstwem, rozmowa na ich temat, zrozumienie i przeformułowanie ich postrzegania, praktyczne wypracowywanie sposobów na lepsze radzenie sobie z wymagającymi momentami, które pojawiają się w życiu każdego rodzica.
Dla kogo? Dla rodziców, którzy czują emocjonalne przygnębienie, szybko popadają w złość czy frustrację, są zagubieni w swoim rodzicielstwie i mają wyrzuty sumienia w stosunku do dzieci, czyli wszystkich, którzy borykają się z trudnymi emocjami.

Czwartek 04.04.2019 r.

10.00-12.30 // Mamo - odkryj swoje mocne strony!, prowadzące: Justyna Ciahotna, Żaneta Lipiec-Goj

Jak czujesz się jako Mama? Czy odkryłaś już swoją super moc w tej roli? Czy jesteś świadoma swoich mocnych stron? Czy wiesz jak z nich korzystać na co dzień? A może chcesz podążyć za zawodowymi marzeniami? Serdecznie zapraszamy na nasze warsztaty, podczas których pomożemy Ci odpowiedzieć na te pytania!

Warsztat „Mamo – Odkryj swoje mocne strony!” jest właśnie dla Ciebie, jeżeli:

* chcesz odkryć jako Mama siebie na nowo, a także swoją super moc,

* zastanawiasz się jak wykorzystać swoje mocne strony na co dzień, a także w pracy,

* szukasz inspiracji i wsparcia ze strony innych kobiet.

KILKA SŁÓW O NAS:

Justyna Ciahotna – mam 11-letnie doświadczenie w obszarze HR, głównie w rekrutacji. Ukończyłam Pedagogikę, a także studia podyplomowe z zakresu Psychologii, Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz HR Business Partner. Obecnie jestem w trakcie Szkoły Trenerów. Prywatnie jestem mężatką i mamą 2,5-letniego Beniamina. Wolne chwile lubię spędzać aktywnie ze swoimi chłopakami, najchętniej w naturze, gdzie „ładuję baterie”. Macierzyństwo zaowocowało u mnie nowymi inspiracjami, a także chęcią rozwoju. Pomysł na warsztaty aktywizujące dla mam jest właśnie efektem mojego „urlopu” z synem. Wierzę, że każdy z nas ma swoje mocne strony i to na nich warto budować to co robimy w życiu.

Żaneta Lipiec-Goj - jestem coachem, facylitatorem, fanką komunikacji empatycznej. Jako manager posiadam wieloletnie doświadczenie w motywowaniu i rozwijaniu ludzi. Prywatnie jestem mamą 2,5 letniego Staszka. Pasjonuje mnie praca z grupą, wydobywanie z niej potencjału i wspieranie towarzyszących im procesów. Kręcą mnie techniki twórczego myślenia. Uwielbiam pracować w obszarze rozwoju osobistego, emocji i komunikacji. Lubię zgiełk, hałas i życie w miejskiej dżungli. Po godzinach, gdy mąż i syn już śpią piszę bloga o prostocie życia z uśmiechem. W życiu kieruję się intuicją, sercem i potrzebami drugiego człowieka nie zapominając przy tym o sobie. Macierzyństwo pozwoliło mi odkryć siebie na nowo i poczułam, jaką super moc mają mamy!

13.00-15.00 // Przechodzenie okresów rozwojowych u dzieci, prowadzenie: Monika Lipowska-Hajduk

Ciągłe zmiany w rozwoju u Twojego dziecka mogą powodować wiele pytań, niejasności czy obaw. Popatrzymy na nasze dziecko i więź z nim w dłuższym, szerszym aspekcie, zastanawiając się jak łagodnie przechodzić wszelkie zmiany wraz z naszymi dziećmi.

Piątek 05.04.2019 r.

11.00-12.00 // Witajki i Papatki, spektakl dla dzieci od 8 miesiąca do 3 roku życia Teatru Chrząszcz w Trzcinie

12.00-13.00 // Slime Factory (dla dzieci powyżej 2 r. ż.), prowadzenie: Jola Wrzesińska, Ekorodzice

Slimowy szał ogarnął także Ekorodziców. Przygotujcie się na dotykanie różnorodnych faktur, ściskanie, zgniatanie i paćkanie się, czyli nieskrępowane poznawanie świata z glutkami w tle. Udział w zajęciach pozwoli Twojemu dziecku rozwijać się maksymalnie w ramach jego możliwości. Na zajęciach będziemy tworzyć nietoksyczne glutki odpowiednie dla maluchów 2+

Niedziela 07.04.2019 r.

13.00-15.00 // DKF dla dzieci „Nazywam się Cukinia”, reż. Claude Barras (2016), sala: Mały Metraż Studyjne Kino Sfink

Program niedzieli znajduje się na stronie źródłowej.

Szczegółowe informacje:
ARTzona Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida
os. Górali 4, 31-959 Kraków
tel. 12 644 38 98, artzona[at]okn.edu.pl
www.artzona.okn.edu.pl
www.facebook.com/ARTzonaOKN

źródło: Oświęcim OCK

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
balony
Najczęściej czytane
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl