Co, gdzie, kiedy
Niedziela, 5 grudnia 2021 11:00

Kryształowa Królowa Śniegu - spektakl mikołajkowy oraz... spotkanie z Mikołajem

5 grudnia o godzinie 11:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się spektakl mikołajkowy, dla dzieci od 6 roku życia (sugerowany wiek dziecka), pt. "Kryształowa Królowa Śniegu", po którym Mikołaj wręczać będzie dzieciom prezenty.
"Kryształowa Królowa Śniegu" to muzyczna bajka na podstawie baśni Hansa Christiana Andersena - opowieść o chłopcu, którego serce zostało zamienione w sopel lodu. Kryształowa Królowa Śniegu i jej sługa Garbus w sprytny sposób wciągną do gry dobra i zła Kaja. Jego siostra Gerda, aby ratować brata będzie musiała zmierzyć się z trudnymi zadaniami, które przygotował dla niej Garbus. Na drodze Gerdy stanie dziwaczna Dżemdżamdżuła oraz tajemnicza Syrena, ale czy Gerda poradzi sobie z zadaniami i uda jej się pokonać podstępną grę Królowej Śniegu?

Muzyczny spektakl wzbogacony efektami multimedialnymi, rozbudowaną przestrzenną scenografią oraz pięknymi kostiumami. Zaskakujące dialogi wprowadzą widza w świat baśni, a autorskie piosenki porwą publiczność do wspólnego śpiewania. Sporo interaktywnych momentów spowoduje, że mali widzowie staną się częścią tej historii.

Czas trwania: 60 minut

Bilety /15 zł/ do nabycia w kasie OCK od 8 listopada (paczki do samodzielnego przygotowania, kolejność zakupu biletu z numerowanym karnetem decyduje o kolejności wręczania paczek - karnet prosimy dołączyć do paczki)

s/

źródło: Oświęcimskie Centrum Kultury

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl