WSB
Co, gdzie, kiedy
Piątek, 20 kwietnia 2012 16:45

Koncert Misyjny „Biada mi, gdybym nie głosił Ewangelii”

"Jestem absolwentka Liceum Salezjańskiego w Czarnym Dunajcu. Od dwóch lat działam w Salezjańskim Wolontariacie Misyjnym „Młodzi Światu”. W lipcu 2012r. wyjeżdżam na roczny wolontariat do Domu Dziecka w Tupizie w Boliwii, gdzie zrealizuje swoje powołanie. Będę opiekowała się dziećmi, które przede wszystkim potrzebują miłości, wsparcia, bliskości - pisze Karolina Kufel.
W związku z moim wyjazdem organizuje Koncert Misyjny, który odbędzie się 22 kwietnia 2012r. o godzinie 17.00 w kościele p.w. św. Michała Archanioła w Zubrzycy Górnej.

W koncercie wezmą udział: Orkiestra Dęta z Zubrzycy Górnej, Chór „Przemienienia” z Jabłonki, Chór „Sancta Trinitas” z Czarnego Dunajca, Zespół „Piąta Strona Świata” z Krakowa, Dyrektor Publicznego Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego ks. Wojciech Strzelecki SDB, aktorka i wokalistka Anna Bugajska. Koncert poprowadzi ks. Andrzej Gołębiowki SDB

Każdy z nas w swoim życiu rozeznaje swoje powołanie. Bóg zaprosił mnie do realizacji swojego do Boliwii. Ja z radością odpowiedziałam na Jego zaproszenie. Niech ten koncert i nasze wspólne spotkanie będzie umocnieniem w przekonaniu, że warto walczyć o to, co najważniejsze. O drugiego człowieka.

Czekam na Was i do zobaczenia.
Z modlitwą i misyjnym pozdrowieniem
Karolina BWS
WSB
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Paczka
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl