Co, gdzie, kiedy
Piątek, 8 października 2021 09:00

Dycha Pod Krokwią

„Dycha Pod Krokwią”, czyli biegowe wydarzenie, które odbędzie się w Zakopanem, zbliża się wielkimi krokami. Już 8 października miłośnicy tej formy aktywności będą mieli do pokonania 10-kilometrowy dystans na profesjonalnych trasach Centralnego Ośrodka Sportu.
W gronie uczestników zgłoszonych do biegu nie brakuje mieszkanek i mieszkańców Zakopanego, dla których przewidziano w ramach zawodów odrębną kategorię.

Widowiskowa sceneria wieczornego biegu na dystansie 10 km przy oświetleniu, znakomita biegaczka Joanna Jóźwik w roli ambasadora, rywalizacja w kategoriach open kobiet i mężczyzn oraz w poszczególnych grupach wiekowych, atrakcyjne pakiety startowe, wiele cennych nagród rzeczowych z głównymi smartwatchami od Suunto oraz nagrody-niespodzianki w ramach szczęśliwych numerków startowych – inauguracyjna odsłona biegu „Dycha Pod Krokwią” zapowiada się z wielu względów bardzo interesująco.

Szczególnie ciekawa to propozycja dla mieszkanek i mieszkańców Zakopanego, którzy będą mogli pokazać się z jak najlepszej strony na ,,domowym” terenie u podnóża Tatr i... zgarnąć atrakcyjne pakiety. Dla najlepszej zakopianki oraz najlepszego zakopiańczyka na mecie przewidziano m.in. specjalny Red Bull Recovery Box, stanowiący przydatny asortyment dla każdej osoby aktywnej. Nie zabraknie również dedykowanego pucharu w tej wyjątkowej kategorii.

Wsparcia dla imprezy „Dycha Pod Krokwią” udzielił samorząd Miasta Zakopane, fundując dla wszystkich uczestników biegowych zmagań unikatowe okolicznościowe medale. Patronat medialny nad wydarzeniem w regionie objął Podhalański Portal Informacyjny podhale24.pl.

Zapisy do udziału w biegu trwają online na www.bgtimesport.pl
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl