Środa, 10 czerwca | Imieniny: Bogumiła, Małgorzaty, Edgara
Czytano: 77

Śnieg już się stopił

Kościelisko
Od: 28.05.2026, godz: 18:00
Do: 25.07.2026, godz: 18:00

GOKR Kościelisko zaprasza na spotkanie ze sztuką Sylwii Biernacik i jej wystawą "Śnieg już się stopił".

Nastrój, emocje i obrazy, które każdy może odczytać po swojemu. Trochę natury, trochę wspomnień, trochę "czegoś", co trudno nazwać, ale łatwo poczuć...

Wernisaż: 28 maja 2026 o godz. 18:00
GOKR Kościelisko (ul. Nędzy-Kubińca 136)

Wystawę można oglądać do 25 lipca 2026 r. w sali wystawowej GGminny Ośrodek Kultury Regionalnej Kościelisko od poniedziałku do piątku, w godzinach 9-16.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl