GOKR Kościelisko zaprasza na spotkanie ze sztuką Sylwii Biernacik i jej wystawą "Śnieg już się stopił".
Nastrój, emocje i obrazy, które każdy może odczytać po swojemu. Trochę natury, trochę wspomnień, trochę "czegoś", co trudno nazwać, ale łatwo poczuć...Wernisaż: 28 maja 2026 o godz. 18:00
GOKR Kościelisko (ul. Nędzy-Kubińca 136)
Wystawę można oglądać do 25 lipca 2026 r. w sali wystawowej GGminny Ośrodek Kultury Regionalnej Kościelisko od poniedziałku do piątku, w godzinach 9-16.












