Piątek, 19 lipca | Imieniny: Alfreda, Wincentego, Wodzisława
07.07.2024 | Czytano: 281

Festiwal w samym sercu Gorców

Już w przyszły weekend w Ochotnicy Dolnej, w samym sercu Gorców odbędzie się Ocho Festiwal - cykliczna impreza, podczas której rokrocznie występują największe polskie gwiazdy.

Festiwal w samym sercu Gorców
W tym roku zagrają dla Was trzy pokolenia artystów polskiej muzyki: jedyna i niepowtarzalna Brodka, wschodząca gwiazda indie popu: Bryska oraz w ramach propozycji dla najmlodszej widowni Kordan.

W poprzednicj latach na scenie Ocho Festiwalu wystąpili między innymi Fisza Amade czy Katarzyna Nosowska.

Monika Brotka znana jako Brotka to polska piosenkarka i autorka tekstów, która zdobyła szerokie uznanie zarówno w kraju, jak i za granicą. Jej kariera rozpoczęła się od zwycięstwa w trzeciej edycji programu „Idol” w 2004 roku, co otworzyło jej drogę do wydania debiutanckiego albumu „Album”, który otrzymał złotą płytę. 
Brodka zdobyła wiele prestiżowych nagród muzycznych, w tym Fryderyki, które są uważane za najważniejsze nagrody muzyczne w Polsce. Jej album „Granda” z 2010 roku zdobył Fryderyka za album Roku Pop a także nagrodę za najlepszą produkcję muzyczną. W 2016 roku album „Clashes” przyniósł jej kolejne Fryderyki za Album Roku Pop oraz Najlepszą Oprawę Graficzną. Płyta zyskała status platynowej. 

Bryska polska wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Zadebiutowała w 2020 roku i szybko zyskała popularność dzięki swojemu charakterystycznemu stylowi muzycznemu, łączącemu pop z elementami elektroniki i indie. Jednym z największych przebojów Bryski jest "Lato (pocałuj mnie)". Artystka wyróżnia się nie tylko muzyką, ale także oryginalnym wizerunkiem scenicznym i kreatywnymi teledyskami, ktróre przyciągają uwagę publiczności. 

Kordan to 18-letni artysta, o którym już niedługo będzie głośno w całej Polsce. Jego muzyka stanowi idealne połączenie latino popu z elementami rapu, dzięki czemu od pierwszych nut zostaje w głowie i porusza do tańca . Teksty Kordana to przede wszystkim historie relacji damsko-męskich, opowiedziane z perspektywy młodego chłopaka. Chwytliwe refreny i przyjemne melodie sprawiają, że jego numery mogą szybko stać się wakacyjnymi hitami.

Kordan już swoim pierwszym silnglem zadebiutował w radiu Eska czy Rmf maxx oraz w innych stacjach radiowych.


 
Źródło mat. prasowe

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl