Poniedziałek, 11 grudnia | Imieniny: Damazego, Waldemara, Artura
21.11.2023 | Czytano: 232

Nowy skate park (zdjęcia)

W Makowie Podhalańskim powstało miejsce, które stanie się rajem dla miłośników sportów ekstremalnych.

Nowy obiekt wyróżnia się nowoczesnym podejściem do rozrywki. Jego konstrukcja opiera się na innowacyjnej technologii wykonania z użyciem polietylenu, co sprawia, że jest nie tylko trwały, ale także odporny na warunki atmosferyczne, zapewniając użytkownikom maksymalne bezpieczeństwo.

Jednym z najciekawszych elementów skateparku jest imponujący Roll-in wraz z BankRamp, który zapewnia dynamiczny start do zjazdu, umożliwiając jednocześnie płynne przejście na płaską powierzchnię. Tuż obok znajduje się Jumpbox, stworzony specjalnie do wykonywania widowiskowych skoków, dodając ekscytującego charakteru miejscu.

W skład skateparku wchodzi również Funbox z Grindboxem, umożliwiający łączenie różnych technik w jednym miejscu, oraz Quater Pipe i Mini Quater, dostarczające dodatkowej dawki adrenaliny. Grindbox, usytuowany na terenie parku, stanowi miejsce stworzone specjalnie dla entuzjastów grindowania. Natomiast Poręcz prosta umożliwia precyzyjne manewry i eksperymentowanie z różnymi stylami jazdy.

Skatepark w Makowie Podhalańskim nie tylko wyróżnia się bogatym zestawem atrakcji, ale także jest miejscem, gdzie pasja spotyka się z nowoczesnością. To pierwszy taki skatepark firmy Techramps w Polsce, co podkreśla nowoczesność i innowacyjność tego miejsca.

Nowa technologia zastosowana w produkcji skateparków modułowych, znacznie poprawi odporność na oddziaływanie warunków atmosferycznych takich jak deszcz, wilgoć czy promieniowanie UV. Polietylen wpłynie żywotność całej konstrukcji skateparku, dzięki temu posłuży użytkownikom na długie lata -  mówi Sebastian Nowak, Kierownik Działu Konstrukcji. - Zastosowanie jasnych odcieni materiałów zarówno w konstrukcji, jak i na nawierzchni jezdnej, pozwala uniknąć przegrzewania się urządzeń w okresie letnim, kiedy obiekty cieszą się największym zainteresowaniem użytkowników – dodaje Dawid Dobija, Lider Działu Marketingu i Designu.   

Dodatkowo, obok skateparku, dostępne są pumptrack i flowpark, tworząc kompleksowe miejsce rekreacyjne idealne dla rodzin i wszystkich, którzy pragną aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Skatepark, zlokalizowany jest przy ulicy Grzechyńskiej, tuż obok boiska Orlik. 

Budową i projektem zajęła się krakowska firma budowlana Techramps – świętująca w tym roku 20-lecie działalności i tysiące zbudowanych skateparków. Za kompozytowy tor do jazdy odpowiada marka Pumptrack.eu, a za streetworkout i parkour park marka Flowparks. 

 
Źródło mat. prasowe

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl