Piątek, 08 grudnia | Imieniny: Marii, Wirginii, Zenona
29.10.2023 | Czytano: 174

Rubinowe Gody - spektakl komediowy

29 października 2023 roku o godzinie 16:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się spektakl komediowy, w wykonaniu (zamiennie) Doroty Nowakowskiej, Andrzeja Beji-Zaborskiego / Tadeusza Chudeckiego, Pawła Ferensa / Marcina Trzęsowskiego, Sławomira Dolinca / Macieja Żuchowicza, w reżyserii Krzysztofa Kędziory, pt. "Rubinowe Gody".

"Rubinowe Gody" to opowieść o tym, jak jeden wieczór może zmienić nasze życie poprzez splot zupełnie niespodziewanych zdarzeń, ale również mądra lekcja, że na miłość i namiętność nigdy nie jest za późno.

Czy czterdziesta rocznica ślubu małżeństwa z prowincji może stać się mimowolną okazją do udziału w intrydze na szczytach władz? 

Grażyna i Marian po raz pierwszy w życiu wyjeżdżają razem do luksusowego hotelu, by czterdziestą rocznicę ślubu uczcić inaczej, niż wszystkie poprzednie. I z pewnością wspólny weekend dałoby się jakoś przecierpieć, gdyby nie tajemniczy gość spod łóżka oraz portier, który zależność pomiędzy państwem z- i spod łóżka definiuje jako erotyczny trójkąt, będący odskocznią od szarej, małżeńskiej codzienności. 

Czy bohaterów czeka polityczny skandal na szczytach władzy? I kto wyjdzie obronną ręką z sytuacji, która dla wszystkich stron jest niekomfortowa?

bilety: 140 zł, 130 zł, 120 zł, 110 zł

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl