Środa, 10 czerwca | Imieniny: Bogumiła, Małgorzaty, Edgara
22.09.2023 | Czytano: 478

Budowa obwodnicy Oświęcimia - ul. Pławiaka zostanie zamknięta

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje, że od poniedziałku nie będzie można już korzystać z fragmentu ul. Pławianka w Pławach.

Budowa obwodnicy Oświęcimia - ul. Pławiaka zostanie zamknięta
Ulica koliduje z budowaną obwodnicą Oświęcimia i zostanie w tym miejscu zamknięta. Zbudowano nową jezdnię, która pozwoli na przejazd do ul. Pławianka ulicami Zaciszną i Wojewódzką.

Źródło GDDKiA
Reklama

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl