Wtorek, 03 października | Imieniny: Teresy, Józefy, Heliodora
01.06.2023 | Czytano: 1

Dzień Dziecka ze Spider-Manem, Mario i Małą Syrenką w Cinema City

Od czwartku do niedzieli trwać będzie Dzień Dziecka w kinach Cinema City, a na młodych widzów czekać będą filmowe przeboje i inne atrakcje.

Premierową animację „Spider-Man: poprzez multiwersum” zobaczyć będzie można już 1 czerwca, także w formatach IMAX i 4DX. „Super Mario Bros. Film”, który włączony został do Oferty Rodzinnej oraz „Mała Syrenka” uzupełniają pulę filmów dla najmłodszych i młodych duchem. W dniach 3 - 4 czerwca Cinema City zaprasza dodatkowo do specjalnych Stref kolorowania dla dzieci.

„Spider-Man: poprzez multiwersum” to wyjątkowa pozycja filmowa, która połączy zainteresowania młodszych i starszych widzów. Poprzednia część, „Spider-Man: Uniwersum”, została entuzjastycznie przyjęta, zdobyła Oscara za animację i zaostrzyła apetyt na dalsze przygody legendarnego bohatera. Cinema City pokazywać będzie film także w IMAX i 4DX, co pozwoli poznać te formaty również młodym widzom. Czego możemy się spodziewać? Miles trafia do multiwersum, gdzie wraz z Gwen Stacy spotykają innych Spider-Man’ów, mających za zadanie ochronę świata przed zagrożeniami. Kiedy bohaterowie spierają się o to, jak poradzić sobie z nowymi niebezpieczeństwami, Miles musi na nowo zdefiniować, co to znaczy być bohaterem i jak ocalić ludzi, których kocha.

Bohaterów dwóch pozostałych filmów na Dzień Dziecka nie trzeba przedstawiać: Mario i Mała Syrenka znani są od pokoleń. Animowany, oparty na grze z lat 8o. „Super Mario Bros. Film” przenosi widzów do magicznego świata, w którym roi się od wyzwań stawianych przed dzielnym bohaterem. „Mała Syrenka”, aktorska wersja klasycznej animacji Disneya, cieszy tych, którzy kochają romantyczną opowieść o poświęceniu dla prawdziwej miłości.

Dla tych, którzy w kinie stawiać chcą pierwsze kroki najlepszym wyborem na Dzień Dziecka będzie ukochana przez dzieci „Kicia Kocia mówi: Dzień Dobry!”.

Kino dla dorosłych
2 czerwca w kinach pojawią się premiery skierowane do dorosłego widza. Amerykański horror „Boogeyman” pokazuje bohaterów w żałobie po śmierci bliskiej osoby, gdy do akcji wkracza pacjent szukający psychicznej pomocy. Terapeutę - zrozpaczonego wdowca i jego córki zaczyna nękać przerażająca nadprzyrodzona istota żerująca na cierpieniu swoich ofiar. Trzy kolejne premiery to dramaty europejskich produkcji: francusko algierska „Houria” o sile, która drzemie w ludzkiej woli i nie pozwala się załamać po wypadku utalentowanej tancerce; „Osiem gór” z bohaterem, który szuka siebie w naturze porzucając wielkie miasto oraz hiszpański thriller z Penelope Cruz „24 godziny”.


Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl