Piątek, 19 lipca | Imieniny: Alfreda, Wincentego, Wodzisława
02.06.2023 | Czytano: 137

Spotkanie z Pszczółką Mają z okazji Dnia Dziecka w Galerii Bronowice

Sobota, 3 czerwca, w Galerii Bronowice będzie należała do najmłodszych i upłynie pod znakiem wspólnej zabawy oraz niecodziennych wrażeń.

Spotkanie z Pszczółką Mają z okazji Dnia Dziecka w Galerii Bronowice
Studio bajkowych tatuaży, planszówki, pajęczy labirynt, interaktywne gry, konkursy z nagrodami czy animacje na scenie – to tylko część atrakcji, które centrum handlowe zaplanowało z okazji Dnia Dziecka. Wszystkim aktywnościom towarzyszyła będzie sympatyczna Pszczółka Maja.

Międzynarodowy Dzień Dziecka to jedno z tych świąt w roku, na które najmłodsi czekają z niecierpliwością. Galeria Bronowice zadbała więc o to, aby podczas tegorocznych obchodów zapewnić maluchom moc niezapomnianych wrażeń. W ramach nadchodzącego wydarzenia zaplanowano liczne atrakcje, a potowarzyszy im jedna z najbardziej lubianych bajkowych postaci – ponadczasowa Pszczółka Maja. 3 czerwca, w godz. 12:00-18:00, dzieci będą mogły m.in. zajrzeć do studia bajkowych tatuaży, wziąć udział w malowaniu buziek czy grze planszowej, która powie jak dobrze znają bohaterkę dnia. Chętni sprawdzą też swoją sprawność rzucając „pyłkiem pszczelim”, pokonując tor przeszkód i pajęczy labirynt oraz biorąc udział w wyścigu na samochodzikach grawitacyjnych. Nie zabraknie również konkursów z nagrodami, gier multimedialnych, zabawy na scenie oraz możliwości zrobienia pamiątkowego zdjęcia na ściankach z Pszczółką Mają.

Wydarzenie odbędzie się 3 czerwca, w godz. 12.00-18.00, w Galerii Bronowice, obok Costa Coffee.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl