Piątek, 19 lipca | Imieniny: Alfreda, Wincentego, Wodzisława
10.05.2023 | Czytano: 145

Galeria Andrychów zmienia nazwę. Będą BIG niespodzianki.

Już 12 i 13 maja na klientów dotychczasowej Galerii Andrychów czeka moc atrakcji oraz zupełnie nowa nazwa. Wkrótce to największe w okolicy centrum handlowe zacznie funkcjonować jako BIG Andrychów. Z tej okazji galeria szykuje niespodzianki, koncerty i mnóstwo pysznego jedzenia.

Galeria Andrychów zmienia nazwę. Będą BIG niespodzianki.
Już pod nową nazwą BIG Andrychów będzie świętować zmiany wraz ze swoimi klientami, których 12 i 13 maja – w piątek i sobotę – zaprasza na obfitujące w rozrywki wydarzenie. Wśród atrakcji nie zabraknie niespodzianek, prezentów i różnorodnych smakołyków. Dwudniowa impreza będzie pełna muzyki na żywo, efektownych występów tanecznych i dobrej zabawy dla całych rodzin. Na tych, którzy przybędą do BIG Andrychów 13 maja, czeka atrakcja specjalna – tego popołudnia pojawi się tam znana polska gwiazda, której występ z pewnością zrobi wrażenie. Dodatkowo w tych dniach na klientów czekają niezwykle atrakcyjne promocje, które przygotują dla nich najemcy galerii.

Ten rebranding jest wynikiem zmiany właściciela galerii, którym od października ubiegłego roku jest BIG SHOPPING CENTERS LTD. Zmiana obejmie oznakowanie oraz logotypy zgodnie ze standardami stosowanymi przez tę firmę na całym świecie.

Celebrowanie nowej nazwy będzie świetnym pretekstem do tego, by wybrać się na tę imprezę w gronie rodzinnym lub wraz z przyjaciółmi. Energetyczna muzyka na żywo, pokazy taneczne, upominki i zaskakujące niespodzianki od BIG Andrychów, to atrakcje, których z pewnością nie można przegapić.
Źródło mat. prasowe

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl