Poniedziałek, 11 grudnia | Imieniny: Damazego, Waldemara, Artura
21.12.2022 | Czytano: 128

Zadaszone lodowisko w Nieznanowicach

Na mapie Małopolski pojawiła się nowa atrakcja dla wszystkich, którzy lubią aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Z końcem listopada w ośrodku Kuter Port Nieznanowice zostało otwarte kryte Lodowisko o powierzchni 700 m2.

Znajduje się w obiekcie, w którym od wiosny do jesieni funkcjonują korty tenisowe, a w okresie jesienno-zimowym w jego zadaszonej części można oddawać się zimowym zabawom na łyżwach na zmrożonej lodowej tafli.

Stała zabudowa i zadaszenie zapewniają komfort nawet w te dni, kiedy jest deszczowo, pada śnieg czy jest ciemno. W przestronnej ogrzewanej recepcji można znaleźć kasy, wypożyczalnię sprzętu, szatnię, toalety, poczekalnię, automaty z gorącymi i zimnymi napojami oraz przekąskami. Ci, którzy mieliby ochotę na coś więcej, na rozgrzewający posiłek i napoje, mogą udać się do zlokalizowanej nieopodal restauracji.

Ślizgawki na Lodowisku Kuter Port odbywają się codziennie. Są dostępne dla osób, które wybierają się na łyżwy indywidualnie, jak i dla grup zorganizowanych. Przewidziana została także specjalna oferta dla grup szkolnych, z której można korzystać od poniedziałku do piątku w godz. 10:00–14:00.

Lodowisko jest częścią ośrodka zajmującego ponad 30 ha, dlatego wszyscy, którzy się na nie wybierają, powinni obserwować oznakowanie obiektu, by dotrzeć bez przeszkód na właściwy, najbliżej zlokalizowany bezpłatny parking, znajdujący się tuż obok budynku Lodowiska. Goście poruszający się pojazdami elektrycznymi mają również możliwość skorzystania na miejscu z ładowarki samochodowej.

Źródło mat. prasowe

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl