Środa, 21 lutego | Imieniny: Eleonory, Kiejstuta, Fortunata
29.11.2022 | Czytano: 130

Potęga informatyki

Jubileuszowa 10 edycja POTĘGI INFORMATYKI w WSB-NLU już jutro! 2500 osób, 50 głowic świetlnych, tunel laserowy i ekrany o przekątnej 570 cali

Innowacje, technologie, informatyka i ogrom pasji - to wszystko można będzie poczuć już niebawem w Nowym Sączu! Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University już za kilka dni rusza z kolejną, tym razem jubileuszową edycją “Potęgi Informatyki”. Wiadomo już naprawdę wiele, a patrząc na sukcesy poprzednich spotkań, to można oczekiwać samych niezwykłych widowisk. Oj, będzie się działo!

Czas wkroczyć do wirtualnego świata! Poczuj na własnej skórze potęgę informatyki
Trzy dni ekscytujących wrażeń, dziesiątki fascynujących i innowacyjnych wydarzeń i tysiące młodych ludzi, których łączy pasja, zainteresowanie informatyką oraz ogromny potencjał. Już 30 listopada 2022 r. startuje 10. edycja “Potęgi Informatyki”, widowiska, podczas którego świat wirtualny przenika do realnego, stając się jego integralną częścią. To jedyny tego typu event nie tylko na Sądecczyźnie, ale też w Polsce!

Widowisko, które przekracza wszelkie bariery, zachwyca i sprawia, że młodzi ludzie czują, jak niesamowita może być wirtualna rzeczywistość i informatyka. Podczas tegorocznego spotkania szacuje się, że w trakcie trzech dni nowosądecką uczelnię odwiedzi ponad 2,5 tysiąca osób zafascynowanych nowymi technologiami, animacją i nie tylko.
Będzie się działo! Tego możesz się spodziewać w czasie “Potęgi Informatyki”
“Potęga Informatyki” to szereg ciekawych spotkań, wykładów i możliwość poznania nowych ludzi oraz najciekawszych technologii. Wszystko na jednej przestrzeni Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University. Ale nie tylko - bo tak naprawdę, “Potęga Informatyki” to wydarzenie, które jest organizowane z gigantycznym wręcz rozmachem. I gwarantuje emocje, niezwykłe doznania i świetne show.

Doskonale dobrana muzyka, pokazy robotów, animacje, filmy i lasery oraz efekty świetlne - wszystko to można zobaczyć i poczuć w trakcie jubileuszowego eventu w Nowym Sączu. W tym roku przewidziano także Big Light Show, pokazy m.in. jak Shodan wyszukuje IOT oraz w jaki sposób można wykorzystać nowoczesne techniki programowania aplikacji internetowych. Do tego wielkie zaokrąglone ekrany LED, Music show i pokazy taneczne, pokazy ruchomych świetlnych głów, animacje i lasery. A oprócz tego na uczestników czeka m.in. pokaz na wysokości, tunel laserowy i dużo, dużo więcej!

Wciąż można jeszcze zapisać się na wydarzenie - ale liczba miejsc jest ograniczona. Wejściówki znikają bardzo szybko, więc warto się pośpieszyć, by wziąć udział w tym spektakularnym evencie. To, co? Dołączysz do przeszło 14 tysięcy uczestników, którzy już doświadczyli “Potęgi Informatyki?

Program wydarzenia dostępny na: https://pi.clouda.edu.pl/

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl