Sobota, 30 września | Imieniny: Honoriusza, Wery, Hieronima
02.06.2022 | Czytano: 1

Wakacje z Terytorialsami

W związku ze zbliżającym się okresem wakacyjnym 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej zaprasza na 16-dniowe szkolenie podstawowe oraz 8-dniowe szkolenie wyrównawcze

„Szesnastka” skierowana jest dla osób, które nie posiadają przeszkolenia wojskowego. Osoby, które są żołnierzami rezerwy i składali przysięgę wojskową, przejdą 8-dniowe szkolenie wyrównawcze, które ma na celu zapoznanie się ze specyfiką działania w Wojskach Obrony Terytorialnej.

Najbliższe wcielenie odbędzie się 25 czerwca w ramach akcji „Wakacje 
z 11 MBOT”. Zapraszamy na nie przede wszystkim studentów, maturzystów, pełnoletnich uczniów szkół średnich, nauczycieli oraz osoby, które chcą spróbować swoich sił w mundurze. Uroczysta przysięga nowo wcielonych odbędzie się 10 lipca w Myślenicach.

Wszystkich zainteresowanych wstąpieniem w szeregi 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej zachęcamy do skorzystania z pomocy dedykowanego rekrutera z właściwego terytorialnie powiatu.
- czytamy w przesłanym komunikacie.

Dane kontaktowe można znaleźć na stronie https://rekruterzy.terytorialsi.wp.mil.pl.
Istnieje możliwość złożenia wniosku w najbliższym Wojskowym Centrum Rekrutacji WCR (dawniej WKU) lub poprzez platformę internetową ePUAP.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl