Piątek, 12 kwietnia | Imieniny: Juliusza, Ludosława, Zenona
23.04.2021 | Czytano: 116

Znamy półfinalistki Miss i Miss Nastolatek Małopolski 2021

Poznaliśmy tegoroczne uczestniczki konkursu Miss i Miss Nastolatek Małopolski odbywającego się w ramach ogólnopolskiego narodowego konkursu piękności Miss Polski.

159 kandydatek z całego województwa (i nie tylko) zostało podzielone na dwie kategorie. O tytuł Miss Małopolski ubiega się 113 kandydatek z roczników od 1994 do 2003, natomiast o tytuł Miss Nastolatek Małopolski ubiegaj się 46 kandydatek z roczników od 2003 do 2007. Do czerwcowego finału awansuję 30 kandydatek do korony Miss Małopolski oraz 15-20 pretendentek do tytułu najpiękniejszej nastoletniej Małopolanki.

Zobacz kandydatki do tytułu Miss Małopolski

Zobacz kandydatki do tytułu Miss Małopolski Nastolatek

Głosowanie

Jury wybierze 26 dorosłych i 11-16 nastolatek. Pozostałe finalistki wybiorą internauci. Obecnie trwa głosowanie, a szczegóły głosowania można zobaczyć na stronie konkursu na portalu Facebook lub na stronie www.missmalopolski.pl/glosowanie-sms. Dzięki temu głosowaniu po 3 kandydatki w każdej z kategorii otrzymają bezpośredni awans do finału bez względu na decyzję jury.

Miss Polski

Miss Polski to wydarzenie, które od ponad 30 lat cieszy się ogromną popularnością i niepodważalną renomą, a co roku w konkursie wybierana jest najpiękniejsza Polka. Jest to niewątpliwie najbardziej rozpoznawalna i najbardziej prestiżowa marka marka na rynku.

Od wielu lat finał konkursu organizowany jest w telewizji Polsat i należy do jednego z najlepszych show telewizyjnych w Polsce, którego oglądalność sięga 4 milionów widzów.

Dotychczasowe sukcesy Małopolanek

Edycja 2020 okazała się sukcesem reprezentantek na arenie ogólnopolskiej. Alicja Kucia została IV Wicemiss Polski Nastolatek, Barbara Rząsa reprezentująca nasz region awansowała do TOP10 finału nastolatek oraz zdobyła tytuł Najsympatyczniejszej Miss Nastolatek. Sukces osiągnęły też reprezentantki w drodze po tytuł Miss Polski, mianowicie Sandra Naum zdobyła tytuł IV Wicemiss Polski, a Żaneta Kotarba została Miss Foto.


mat. prasowe organizatora konkursu

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl