Niedziela, 11 stycznia | Imieniny: Honoraty, Matyldy, Feliksa
05.10.2020 | Czytano: 80

Sądeccy policjanci mają nowego komendanta

Dzisiaj w Komendzie Miejskiej Policji w Nowym Sączu odbyło się powołanie mł. insp. dra Krzysztofa Dymury na Komendanta Miejskiego Policji. Do tej pory pełnił on obowiązki komendanta. Wśród zaproszonych gości był m.in. starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski.

Sądeccy policjanci mają nowego komendanta
- Gratuluję i życzę spełnienia wszystkich planów zawodowych - mówił starosta Marek Kwiatkowski. - Mając świadomość ciężaru czekających na Pana zadań, życzę dużo siły i wytrwałości, a także satysfakcji z wykonywanej pracy. Ze swej strony deklaruję dalszą gotowość do wspierania wszelkich inicjatyw mających na celu poprawę bezpieczeństwa mieszkańców Powiatu Nowosądeckiego.

- To bardzo ważny dzień w mojej karierze policyjnej. To wielkie wyróżnienie, ale też i wielka odpowiedzialność, dlatego wszystkie swoje wysiłki, dotychczasową wiedzę i doświadczenie zawodowe będę wykorzystywał, żeby tego zaufania nie zawieść – mówił nowy komendant. - Będę się starał, by ta jednostka realizowała swoje zadania na najwyższym poziomie, a jednocześnie zależy mi na bardzo dobrej atmosferze w pracy i służbie, bo działając jako jedność, będziemy w stanie wykonać najtrudniejsze zadania.

Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie i Uniwersytetu Wrocławskiego (studia prawnicze) oraz podyplomowych studiów z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Posiada stopień naukowy doktora (dyscyplina: nauki o bezpieczeństwie.

Fot. KMP w Nowym Sączu
Reklama

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl