Piątek, 25 kwietnia | Imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry
02.06.2016 | Czytano: 388

Nowy Targ - pierwsze jarmarki w nowych miejscach (zdjęcia z lotu ptaka)

W czwartkowy jarmark, główny dzień handlowy w Nowym Targu, ruszyły trzy place targowe - przy Ludźmierskiej, stary jarmark na Bereki i nowa targowica koło oczyszczalni. Gdzie jest najwięcej handlarzy i kupujących?

Nowy Targ - pierwsze jarmarki w nowych miejscach (zdjęcia z lotu ptaka)
Na starym jarmarku pustki. Zgodnie z zapowiedziami, magistrat zamknął część placu należącą do miasta, pojawiły się też tabliczki z napisem "Zakaz handlu". W porównaniu z nowymi placami targowymi, tu jest dziś najmniejszy ruch. Tak pusto w czwartek nie było tu pewnie nigdy.

Większość handlujących przeniosła się na targowicę koło oczyszczalni ścieków otwartą w sobotę przez spółkę Nowa Targowica oraz na plac targowy przy Ludźmierskiej należący do biznesmena Tomasza Żarneckiego. Tu i tu handlujących jest sporo. Można to zobaczyć na galerii - oba nowe jarmarki sfotografowaliśmy z lotu ptaka.

Wbrew obawom, nie było problemu z dojazdem na żadną z targowic. Ruch, jak to w czwartek, est w mieście duży, miejscami, szczególnie na ul. Ludźmierskiej tworzą się korki, ale większych problemów z dotarciem na targowice nie ma.

r/ zdjęcia Michał Adamowski
Źródło Podhale24

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl