Kopalnia
Aktualności
Czwartek, 8 stycznia 2015 19:52

"Małopolska Gościnna" – trwa nabór

To ostatni dzwonek dla organizacji pozarządowych, żeby wziąć udział w otwartym konkursie ofert „Małopolska Gościnna”. Wnioski należy składać do 14 stycznia br. Na dofinansowanie mogą liczyć projekty, które będą promować atrakcyjność turystyczną regionu.
Zarząd Województwa Małopolskiego przeznaczy środki w wysokości 1,3 mln zł – w tym na Otwarty Szlak Architektury Drewnianej kwotę do 500 tys. zł.

To już kolejna edycja konkursu „Małopolska Gościnna”. W tym roku wsparcie mogą uzyskać zadania, które wpiszą się w jeden z czterech obszarów: Małopolskie Szlaki Dziedzictwa – Rozwój i promocja produktów turystyki kulturowej; Rozwój turystyki aktywnej i specjalistycznej; Małopolska Agroturystyka - Rozwój i promocja oferty turystyki wiejskiej; Promocja markowych produktów turystycznych oraz integracja środowisk turystycznych.

Do otwartego konkursu ofert mogą stawać organizacje pozarządowe, które wśród swoich celów statutowych mają zadania związane z turystyką i krajoznawstwem. Dokumenty (do pobrania tutaj) należy złożyć w terminie do 14 stycznia 2015 r. na Dzienniku Podawczym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, ul. Racławicka 56, 30-017 Kraków lub przesłać pocztą z dopiskiem: „Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Województwa Małopolskiego z dziedziny turystyki w 2015 r. pn. MAŁOPOLSKA GOŚCINNA” na adres korespondencyjny: Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, ul. Racławicka 56, 30 – 017 Kraków. Uwaga – decyduje data wpływu do urzędu!

źródło: UMWM

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
cross
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl