Aktualności
Środa, 22 lutego 2017 12:32

Zostaw 1% podatku w gminie Brzeszcze - zachęca burmistrz Cecylia Ślusarczyk

Jak co roku, nadszedł okres rozrachunków z fiskusem. Rozliczając swe podatki z urzędem skarbowym nie zawsze pamiętamy o tym, że - bez żadnego dodatkowego wysiłku - możemy zrobić coś dobrego i pożytecznego dla naszego najbliższego otoczenia.
Temu właśnie służy możliwość przekazania 1% podatku na wybraną organizację pożytku publicznego. Swój 1% zostaw tu, gdzie mieszkasz i pracujesz - zachęca mieszkańców gminy Brzeszcze burmistrz Cecylia Ślusarczyk - w naszej gminie działa wiele instytucji, dla których takie wsparcie będzie bezcenne.

Nie wierzysz? A więc spójrz. Dzięki Twojemu wsparciu:
strażacy z Brzeszcz czy Jawiszowic będą mogli uzupełnić sprzęt, by lepiej nas strzec;
równie dzielne panie ze Stowarzyszenia Amazonek jeszcze skuteczniej dotrą do mieszkanek gminy ze swą kampanią informacyjną oraz profilaktyką;
Fundacja Pomocy Społecznej będzie mogła objąć opieką większą grupę potrzebujących;
KS „Górnik” Brzeszcze będzie mógł kupić potrzebny sprzęt sportowy.

Co zrobić, by wesprzeć którąś z instytucji, apelujących o Państwa wsparcie? Wystarczy w jednej z rubryk formularza „PIT” wpisać numer KRS organizacji i podać cel wpłaty.

Tak niewiele czasu i wysiłku, a tak wiele z tego pożytku! Liczy się każda złotówka - przypomina pani burmistrz. - Z góry dziękuję wszystkim mieszkańcom za pozytywną odpowiedź na ten apel.

Lista organizacji pożytku publicznego wraz danymi dostępna jest na specjalnie przygotowanej przez gminę Brzeszcze stronie internetowej http://1procent.brzeszcze.pl/

Zastępca burmistrza Brzeszcz Robert Adamczyk
Reklama
komentarze
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl