Kuter
Aktualności
Środa, 29 czerwca 2022 06:39

Zbliża się Festiwal Gadafest

10 lat, 12. edycji, 3 before party (oczywiście te oficjalne), 5 małopolskich miejscowości, lokalizacje w parkach, na dachu, w altanach, w opuszczonej knajpie, w działającej pizzerii, w barze, w siedzibie rozgłośni radiowej, w klasztorze, w zajeździe, aż po dziedziniec zamku! 125 koncertów, niezliczona ilość warsztatów, wystaw i pokazów, jeszcze bardziej niezliczona ilość artystów, wolontariuszy, partnerów i oczywiście nieskończona ilość RADOŚCI - a to tylko jeden z kameralnych, aczkolwiek najbarwniejszych festiwali w Małopolsce - FESTIWAL GADAFEST!
W roku 10-lecia istnienia Festiwalu organizatorzy szykują dla Was kolejną piękną edycję tego wydarzenia. W ostatnie 3 dni lipca (29-31.07) na terenie renesansowego Pałacu Mirów w Książu Wielkim po raz kolejny usłyszycie wspaniałych polskich i zagranicznych artystów. Na tegorocznej, 12. edycji festiwalu nie zabraknie muzyki pełnej energii i tańca, będzie też element metafizycznej zadumy i dźwiękowej improwizacji, a to wszystko zabrzmi na trzech scenach: plenerowej, elektronicznej oraz po raz pierwszy wewnątrz pałacu. Usłyszycie m.in. zespoły: Wczasy, T'ien Lai, Dynasonic, LXMP, Rozwód, Voices of the Cosmos, Seti Setters, AcidSitter, Stonerror, Avtomat i wielu innych!

Między koncertami każdy uczestnik będzie mógł skorzystać z szerokiej oferty warsztatów, posłuchać prelekcji, zobaczyć przygotowane przez kuratorów wystawy, albo po prostu odpocząć w festiwalowym ogródku, gdzie znajdzie się coś dobrego do jedzenia i picia. Zresztą, teren okalający zamek jest tak romantyczny i zielony, że wypocząć można dosłownie w każdym miejscu!Pełny program wydarzeń, szczegółowe opisy artystów oraz informacje techniczne (dojazd, noclegi) można znaleźć na stronach festiwalu: www.gadafest.pl oraz w mediach społecznościowych.

Tegoroczna edycja Festiwalu jest po raz pierwszy biletowana (w latach 2012-2021 Gadafest był wydarzeniem bezpłatnym). Cena biletów jest dość symboliczna, jednak pomoże sfinansować to przedsięwzięcie oraz pozwoli choć trochę podtrzymać tradycję i zaprosić do bezpłatnego udziału społeczność Gminy Książ Wielki.

Bilety można zakupić na stronach: www.goingapp.pl i www.empikbilety.pl

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Organizatorami są Stowarzyszenie Twórcownia, Gadabit oraz Co Ludzie Powiedzą? Gospodarzami festiwalu są Stowarzyszenie Mirów, Gmina Książ Wielki oraz Powiat Miechowski.

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
WSB
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl