Golemo
Aktualności
Poniedziałek, 24 listopada 2014 13:54

Uczniowie z małopolski nauczą się pływać

15 grudnia br. upływa termin składania wniosków do kolejnej edycji programu „Już pływam”, w ramach którego małopolskie gminy mogą się starać o dofinansowanie zajęć lekcji pływania dla dzieci. Samorząd Województwa Małopolskiego może przekazać wsparcie w wysokości nawet 30 proc. kosztów prowadzenia tych lekcji. Rodzice nie zapłacą więcej jak 100 zł za cały kurs.
Program „Już pływam” jest adresowany do uczniów klas I-VI szkół podstawowych z terenu województwa małopolskiego. Zorganizowany w jego ramach kurs pływania powinien obejmować od 16 do 20 lekcji po 45-60 minut. Zajęcia powinny być prowadzone przez profesjonalnych instruktorów i pod nadzorem ratowników. Kursy mogą być realizowane w dwóch cyklach: 16 marca – 30 czerwca 2015; 2 września – 15 grudnia 2015.

Wnioski do udziału w programie „Już pływam” są przyjmowane do 15 grudnia br. Dokumenty należy złożyć na Dzienniku Podawczym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego przy ul. Racławickiej 56 w Krakowie (nowy budynek), lub przesłać pocztą na adres korespondencyjny: Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Departament Turystyki, Sportu i Promocji, ul. Racławicka 56, 30-017 Kraków.

Program jest realizowany w oparciu o założenia Strategii Rozwoju Województwa Małopolskiego na lata 2011-2020.

źródło: UMWM

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
balony
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl