Golemo
Aktualności
Wtorek, 2 października 2018 10:52

Trwa Tydzień Bliskości

Międzynarodowy Tydzień Bliskości to święto stworzone przez organizację BabyWearing International Inc., która propaguje noszenie dzieci w chustach, miękkich nosidłach czy po prostu w ramionach rodziców.
Od ośmiu lat wydarzenie to organizowane jest w Nowej Hucie przez Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida we współpracy z portalem ekorodzice.pl. To całotygodniowe wydarzenie dla dzieci i rodziców promujące zdrowy i ekologiczny tryb życia oraz idee rodzicielstwa bliskości.

Podczas 8. edycji Międzynarodowego Tygodnia Bliskości będzie można skorzystać z kilkunastu bezpłatnych warsztatów, wykładów i spotkań ze specjalistami m.in. dietetykami, doradcami laktacyjnymi, doradczynią chustową, psychologami i trenerami.

Dzięki zaangażowaniu prowadzących Międzynarodowy Tydzień Bliskości jest wydarzeniem podczas którego z wykładów, warsztatów i spotkań rodzice małych dzieci i rodzice oczekujący dziecka mogą korzystać bezpłatnie. Nie zabraknie imprez towarzyszących. Odbędzie się m.in. koncert dla dzieci zespołu Czereśnie, warsztaty dla rodziców z dziećmi Cicho-sza bajki, spektakl dla dzieci „Paluszek” Teatru Chrząszcz w Trzcinie, Symfonia mieszkaniowa, czyli muzyczna interaktywna instalacja dla rodziców z dziećmi od 2 roku życia, dziecięcy Szafing oraz Dyskusyjny Klub Filmowy dla dzieci.

Pełny program wraz z opisem znajduje się na stronie organizatora ARTzona: www.artzona.okn.edu.pl


mat. prasowe
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
balony
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl