Golemo
Aktualności
Piątek, 21 kwietnia 2017 19:29

Święto Rolniczo-Handlowej Spółdzielni Pracy (zdjęcia)

Dzisiaj rozpoczął się 10. Dzień otwarty w Rolniczo-Handlowej Spółdzielni Pracy w Nowym Sączu. Jubileuszowa impreza przyciągnęła wielu rolników i hodowców bydła, którzy na co dzień korzystają z oferowanych przez spółdzielnię produktów.
- Gratuluję tak dynamicznego rozwoju – mówił starosta Marek Pławiak. – Spółdzielnia działa na naszym rynku od ponad 50 lat i cały czas przybywa jej kontrahentów. To wynik dobrego zarządzania i pracy załogi. Gratuluję i życzę dalszego rozwoju.

Rolniczo-Handlowa Spółdzielnia Pracy w Nowym Sączu od ponad 50 lat działa na rynku. Od początku związana jest z rolnictwem i spółdzielczością rolniczą, zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem w środki do produkcji rolnej. Prowadzi działalność handlową: hurtową i detaliczną w siedmiu palcówkach na terenie Nowego Sącza. Spółdzielnia ma podpisane umowy z wiodącymi producentami maszyn rolniczych i części zamiennych, urządzeń ogrodniczych, pasz i mieszanek paszowych pełnoporcjowych i uzupełniających, środków higieny udoju i opału. W swojej działalności firma stawia przede wszystkim na jakość oferowanych towarów, profesjonalną obsługę, solidność oraz fachowe doradztwo.

W spotkaniu wzięli udział m.in.: starosta nowosądecki Marek Pławiak, Wojciech Kozak – członek Zarządu Województwa Małopolskiego, radny wojewódzki Stanisław Pasoń, radni powiatowi, prezes Zarządu RHSP w Nowym Sączu – Alicja Plata, a także rolnicy i hodowcy.

olsz/ zdj. Maria Olszowska
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl