Golemo
Aktualności
Wtorek, 11 stycznia 2022 12:28

Śmiertelnie potrącenie na pasach

Nietypowy przebieg miał wypadek, do którego doszło na przejściu dla pieszych w Tuchowie (pow. tarnowski). Cofający samochód potrącił starszą kobietę
Cofanie na skrzyżowaniu doprowadziło do potrącenia pieszej, która przechodziła przez przejście. W wyniku odniesionych obrażeń 84-letnia kobieta zmarła po przewiezieniu do tarnowskiego szpitala.

W piątek po południu w Tuchowie doszło do potrącenie pieszej, która przechodziła przez pasy. Do rannej kobiety została zadysponowana karetka pogotowia ratunkowego, a ratownicy udzielali pierwszej pomocy. 84-latka uskarżała się na bóle rąk oraz głowy. Z uwagi na obrażenia została przetransportowana do tarnowskiego szpitala. Na miejscu pojawili się policjanci, którzy ustalali okoliczności zdarzenia.

Ustalono, że do skrzyżowania z ulicą Mickiewicza podjechał samochód osobowy honda, który ustawił się za innym pojazdem z zamiarem skrętu w lewo w kierunku Gromnika. Po chwili kierowca zrezygnował z wykonania tego manewru i wycofał się chcąc skręcić w prawo w stronę Tarnowa. Cofając nie zauważył kobiety na przejściu dla pieszych za samochodem i potrącił ją tyłem pojazdu. 20-letni kierowca, mieszkaniec powiatu tarnowskiego w chwili zdarzenia był trzeźwy.

W sobotę ze szpitala nadeszła tragiczna wiadomość, że kobieta, która została potrącona w Tuchowie zmarła w szpitalu.


oprac wo/

źródło: Małopolska Policja

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
balony
Najczęściej czytane
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl