WSB
Aktualności
Poniedziałek, 3 kwietnia 2017 21:23

Samorządowcy z całego kraju spotkają się w Krakowie

Już pod koniec maja w Krakowie odbędzie się Krajowy Kongres Sekretarzy. Wydarzenie zgromadzi urzędników samorządowych stanowiących trzon kierownictwa urzędów i odpowiadających za ich prawidłowe funkcjonowanie. Goście Kongresu będą rozmawiać o funkcjonowaniu samorządów między innymi w kontekście wykorzystywania nowoczesnych technologii w relacjach z obywatelem oraz zagadnieniach związanych z cyberbezpieczeństwem.
Kongres będzie doskonałą okazją do pokazania wyjątkowego dorobku małopolskich samorządów i merytorycznej dyskusji oraz wymiany doświadczeń we wspólnocie praktyków. Gospodarzem wydarzenia jest działające przy FRDL Małopolskim Instytucie Samorządu Terytorialnego i Administracji Forum Sekretarzy Samorządów Polski Południowej, które w tym roku obchodzi Jubileusz 25-lecia. Kongres został objęty patronatem m.in. Marszałka Województwa Małopolskiego oraz Prezydenta Miasta Krakowa.

W trakcie Kongresu przedstawione zostaną wnioski z raportu „Realizacja usług publicznych w jst – ograniczenia, możliwości, rekomendacje”, opracowanego dla Ministerstwa Rozwoju przez FRDL w partnerstwie ze Związkiem Miast Polskich, Związkiem Gmin Wiejskich RP oraz Związkiem Powiatów Polskich.

W wydarzeniu zapowiedzieli udział samorządowcy z całego kraju, badacze z Instytutu Socjologii UJ, członkowie amerykańskiej organizacji ICMA (International City/County Management Association) i przedstawiciele Centrum Ekspertyz dla Reform Samorządu Terytorialnego Rady Europy.

Krajowy Kongres Sekretarzy – 29-30.05.2017 Kraków, Hotel Park Inn by Radisson, ul. Monte Cassino 2

Więcej informacji oraz aktualny program Krajowego Kongresu Sekretarzy: www.kongressekretarzy.pl

opr.s/

źródło: mat. prasowy

Extra Trapez
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Cracov Fashion Week
Najczęściej czytane
Reklama
WSB
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl